2:2
5:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - FBC Vikings Kopřivnice 10:3
1. Zuzana Kobzová, 8. Nikol Škopková, 10. Tereza Kalnayová, 13. Petra Metzová, 16. Eliška Jurečková, 26. Eliška Jurečková, 27. Nikol Škopková, 27. Tereza Kalnayová, 30. Veronika Viciánová, 34. Nikol Škopková - 13. Petra Svobodová, 22. Jana Špirková, 28. Denisa Černošková; rozhodčí: Jan Piško - Martin Cieslar; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Barbora Žůrková ? - Aneta Hromádková ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 5:1;
36:00
33:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Nikol Škopková, asistoval Romana Skácelová (10:3).
29:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Veronika Viciánová, asistoval Eliška Jurečková (9:3).
27:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Denisa Černošková, asistoval Petra Svobodová (8:3).
26:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Tereza Kalnayová, asistoval Veronika Viciánová (8:2).
26:17
25:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Denisa Kotzurová (6:2).
24:00
24:00
21:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jana Špirková, asistoval Martina Bittnerová (5:2).
17:23
Vyloučen hráč Veronika Franková družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
15:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Zuzana Kobzová (5:1).
12:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petra Svobodová, asistoval Nikola Jančová (4:1).
12:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Petra Metzová, asistoval Denisa Kotzurová (4:0).
12:00
12:00
11:10
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Jana Špirková.
09:52
07:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Nikol Škopková, asistoval Eliška Jurečková (2:0).
01:05
Vyloučen hráč Martina Bittnerová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
00:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Zuzana Kobzová, asistoval Eliška Jurečková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Piško a Martin Cieslar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Aneta Hromádková; hráči v poli: Adéla Prašivková, Barbora Krestová, Jana Špirková, Adéla Machová, Michaela Herblichová