1:0
3:2
- : -

FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBS Olomouc C 5:3
6. Tomáš Coufal, 14. Milan Přidal, 28. David Zima, 37. David Zima, 39. Karel Mikulka - 11. Petr Kořenek, 33. Petr Kořenek, 33. Vojtěch Lička; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Jiří Skála ? - Martin Uličník ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:2;
39:00
38:07
Teď však skvěle našel volného Mikulku a ten svým příklepem znásilnil branku soupeře
38:06
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Karel Mikulka, asistoval Tomáš Coufal (5:3).
37:30
Coufi zpátky ve formě poloodkrytá brána a míček končí na zadním mantinelu
36:06
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil David Zima, asistoval Karel Mikulka (4:3).
36:06
MVP tohotu zápasu David Zima strháva vedení opět na stranu Litovle. Jeho střela tahem připomínala švédskou hvězdu Galante Calstroma
34:19
Trošku vás uvedu do skvělé atmosféry, která tu panuje ze skvělého florbalu.. Motivační pokřiky jako: "Radši bych si vypíchl oči." nebo "Lepší se dívat do zdi než na tohle."nebo "Jdu dom.. na to se nedá dívat:"
32:45
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Vojtěch Lička bez asistence (3:3).
32:40
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Petr Kořenek, asistoval Stanislav Kosek (3:2).
32:33
Vyloučen hráč Karel Mikulka družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za blokování hokejky.
32:17
Vyloučen hráč David Zima družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:57
Coufala zlobí tkanička
31:42
Liška školí o 30 let starší obranu Olomouce
30:00
Vzkaz pro Petriho Kettunena: Marek Pichler je připraven na další reprezentační sraz
28:35
Přidal šoupl do branky hostů další gól ten však nebyl uznán pro předchozí faul
27:01
Zima nikam nespěchal a narval míček pod víko. Litovel jde do trháku
27:00
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil David Zima z trestného střílení (3:1).
26:01
Už známe důvod neuvěřitelného výkonu Skály.. o přestávce si dal 3 minuty meditace, takže mu pomáhají nadpřirozené síly
26:01
Čeká nás 3. třetina tohoto atraktivního zápasu
26:00
26:00
25:59
Komentář Adama Štýbnara k dosavadnímu průběhu utkání: "Tenhle zápas je pastva pro očí:"
25:00
What a save by Skála?!
24:30
Efektivita Litovle se pohybuje okolo 5% a to možná ještě přeháníme
22:00
Coufal alias "Spalovač mrtvol" ozývá se od fanoušků poté co zazdil další tutovku
19:38
Coufal + prázdná branka = neproměněná šance
18:38
Chceš ubránit oslabení? Nech 2 minuty v kuse hrát Pichlera
16:38
Vyloučen hráč Karel Mikulka družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání.
13:29
Odvděčil se jim nejproduktivnější hráč domácích Milan Přidal po přesné přihrávce Pichlera. Ten kluk má budoucnost. Že by repre?
13:28
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Milan Přidal, asistoval Marek Pichler (2:1).
11:31
Vyloučen hráč Aleš Mach družstva FBS Olomouc C na 2 minuty za blokování hokejky.
10:20
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Petr Kořenek, asistoval Adam Novák (1:1).
09:00
V zápise je sice v brance domácích uveden Jiří Skála. Všichni ale tuší, že pod helmou se doopravdy skrývá Dominik Hašek
07:11
Liška si pomotal protihráče
05:33
Neuvěřitelné.. Coufi se trefil!!
05:32
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Tomáš Coufal, asistoval David Zima (1:0).
05:00
Pichler je zatím v obraně jako skála. Všechny protihráče pořádně školí.
01:42
Marek Pichler nejprve skvěle v oslabení získal a míček a ten potom fantasticky přihrál soupeři
00:23
Lukáš Lachnit slušně zašermoval.
00:22
Vyloučen hráč Lukáš Lachnit družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání.