5:1
3:3
- : -

DDM Dynamo Teplice - TJ Lokomotiva Louny 11:9
1. Vojtěch Strejcovský, 10. Jiří Czerwenka, 12. Vojtěch Strejcovský, 18. Pavel Zeman, 19. Jiří Czerwenka, 24. Jiří Czerwenka, 28. Jiří Czerwenka, 30. Jan Doležal, 31. Pavel Zeman, 36. Jiří Günther, 44. Jiří Günther - 1. Aleš Linka, 4. Milan Čížek, 10. Martin Čonka, 12. Pavel Bezrouk, 13. Josef Helšus, 23. Aleš Linka, 34. Milan Čížek, 37. Pavel Bezrouk, 42. Martin Marek; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 5:2 + Tomáš Princ 5; využití: 3:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Jakub Podlucký 19 - Karel Švíka 12; po třetinách: 3:5, 5:1, 3:3;
45:00
44:56
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
43:34
Vyloučen hráč Petr Šnejdar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hra rukou.
43:05
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Jiří Czerwenka (11:9).
41:18
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Pavel Bezrouk (10:9).
40:17
Vyloučen hráč Dominik Drobný družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
36:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Pavel Bezrouk, asistoval Radek Korbička (10:8).
35:28
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Matěj Rabel (10:7).
33:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Pavel Bezrouk (9:7).
33:46
Vyloučen hráč Vojtěch Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
30:25
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Jiří Günther (9:6).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Petr Šnejdar (8:6).
27:25
Timeout TJ Lokomotiva Louny
27:25
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Pavel Zeman (7:6).
25:56
Vyloučen hráč Tomáš Princ družstva TJ Lokomotiva Louny na 5 minut za hrubost.
23:40
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka bez asistence (6:6).
22:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Radek Korbička (5:6).
20:15
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
18:22
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka bez asistence (5:5).
17:44
Vyloučen hráč Petr Šnejdar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
17:25
15:00
15:00
12:41
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Josef Helšus, asistoval Martin Marek (3:5).
11:43
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Petr Šnejdar (3:4).
11:30
09:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Čonka bez asistence (2:3).
09:20
07:31
Vyloučen hráč Lukáš Jánský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
03:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Aleš Linka (1:2).
00:56
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jan Doležal (1:1).
00:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Marek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Karel Švíka; hráči v poli: Tomáš Princ, Pavel Bezrouk, Martin Marek, Aleš Linka, Milan Čížek
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Podlucký; hráči v poli: Lukáš Jánský, Jiří Czerwenka, Pavel Zeman, Michal Miletín, Jiří Günther