2:0
- : -
FBC Lutín

Orel Jednota Troubelice - FBC Lutín 6:2
11. Marek Rotrekl, 13. Marek Rotrekl, 15. Lukáš Zapletal, 21. Ondřej Kukula, 27. Marek Rotrekl, 34. Marek Rotrekl - 4. Pavel Kovařík, 14. Tomáš Brázdil; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Šiška ? - Martin Přidal ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:0;
36:00
33:49
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Lukáš Zapletal (6:2).
26:22
24:00
24:00
20:24
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Ondřej Kukula, asistoval Milan Vojáček (4:2).
16:02
Vyloučen hráč Lukáš Zapletal družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za blokování hokejky.
14:21
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Lukáš Zapletal, asistoval Ondřej Kukula (3:2).
13:53
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Tomáš Brázdil, asistoval Pavel Kovařík (2:2).
12:36
12:00
12:00
10:21
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Milan Vojáček (1:1).
04:51
Vyloučen hráč Ondřej Kukula družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:43
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Pavel Kovařík, asistoval Petr Vybíral (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lutín:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice: brankář: Radek Šiška; hráči v poli: Radomír Pešek, Petr Dorušák, Milan Vojáček, Ondřej Kukula, Lukáš Zapletal