4:1
3:2
- : -

1. FBK Rožnov p/R B - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 7:4
18. Lukáš Novosad, 19. Lukáš Novosad, 20. Oliver Dvořák, 27. Zbyněk Štamposký, 32. Libor Ševeček, 40. Oliver Dvořák, 41. Tomáš Čegan - 6. Tomáš Zapletal, 25. Jiří Drčka, 33. Tomáš Zapletal, 45. Martin Němeček; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:0 + Jiří Drčka 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Škrobák ? - Martin Blaha ?; po třetinách: 0:1, 4:1, 3:2;
45:00
44:19
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Martin Němeček, asistoval Jan Sedláček (7:4).
40:10
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Čegan, asistoval Jiří Škrobák (7:3).
39:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Oliver Dvořák, asistoval Jan Blizňák (6:3).
32:55
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Tomáš Zapletal, asistoval Jan Sedláček (5:3).
31:38
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Libor Ševeček, asistoval Tomáš Čegan (5:2).
30:00
30:00
26:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Zbyněk Štamposký, asistoval Jan Blizňák (4:2).
24:06
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka, asistoval Martin Němeček (3:2).
19:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Oliver Dvořák, asistoval Dalibor Plesník (3:1).
18:14
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Lukáš Novosad z trestného střílení (2:1).
17:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Michal Konvičný (1:1).
15:00
15:00
14:05
Vyloučen hráč Zbyněk Štamposký družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
14:05
Vyloučen hráč Jiří Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 5 minut za hrubost.
05:41
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Tomáš Zapletal, asistoval Ondřej Mlčoch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostelec na Hané - HK:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Zbyněk Štamposký, Dalibor Plesník, Michal Konvičný, Libor Ševeček, Lukáš Novosad