0:2
2:5
- : -

Sport Eden Beroun - FBC Texas Longhorns DDM P6 2:7
19. Dominik Náhlík, 25. Petr Ježek - 2. Jan Pikner, 6. Michal Havlíček, 16. Jan Pikner, 17. Michal Havlíček, 21. Michal Havlíček, 23. Adam Neugebauer, 26. Jiří Friesz; rozhodčí: Jan Vašina - Šimon Kořínek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jan Bubeník ? - Tomáš Véle ?, Sebastian Štosek ?; po třetinách: 0:2, 2:5;
26:00
25:34
Branku družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 vstřelil Jiří Friesz bez asistence (2:7).
24:20
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Petr Ježek, asistoval Dominik Náhlík (2:6).
22:29
Branku družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 vstřelil Adam Neugebauer, asistoval Michal Havlíček (1:6).
21:20
Timeout Sport Eden Beroun
20:04
Branku družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 vstřelil Michal Havlíček, asistoval David Grünzweig (1:5).
19:20
Vyloučen hráč Michal Janoušek družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za sekání.
18:10
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Dominik Náhlík bez asistence (1:4).
16:51
15:40
Branku družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 vstřelil Jan Pikner, asistoval Jan Drebitko (0:3).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Sebastian Štosek družstva FBC Texas Longhorns DDM P6
13:00
13:00
10:33
Vyloučen hráč Dominik Náhlík družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za sekání.
05:23
Vyloučen hráč Jan Pikner družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 na 2 minuty za bránění ve hře.
05:00
01:42
Branku družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 vstřelil Jan Pikner, asistoval Vangelis Zingopis (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vašina a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas Longhorns DDM P6:
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Jan Bubeník; hráči v poli: Jakub Staniek, Petr Ježek, Lukáš Hampl, Michal Janoušek, Jan David