3:3
9:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - S.K. P.E.M.A. OPAVA A 15:6
1. Tomáš Daniš, 7. Dalibor Foldyna, 12. Otto Kubiš, 21. Otto Kubiš, 22. Dalibor Foldyna, 24. Otto Kubiš, 26. Otto Kubiš, 27. Michal Trunkát, 27. Tomáš Daniš, 30. Tomáš Daniš, 31. Otto Kubiš, 32. Tomáš Daniš, 32. Otto Kubiš, 33. Tomáš Daniš, 35. Tomáš Daniš - 6. Jaromír Zwinger, 8. Pavel Světlík, 11. Dalibor Římský, 15. Jiří Černohorský, 24. Martin Ducháček, 24. Dalibor Římský; rozhodčí: Dominik Prosický - Michal Prouza; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radomír Mazoch ? - Bronislav Chládek ?; po třetinách: 3:3, 3:3, 9:0;
36:00
34:44
Vyloučen hráč Dalibor Římský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Otto Kubiš (15:6).
32:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš bez asistence (14:6).
32:09
Vyloučen hráč Patrik Vasiliadis družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
31:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval Tomáš Daniš (13:6).
31:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Dalibor Foldyna (12:6).
30:38
29:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval David Dziuba (10:6).
26:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Michal Trunkát (9:6).
26:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Trunkát, asistoval Otto Kubiš (8:6).
25:05
24:00
24:00
23:53
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Dalibor Římský, asistoval Martin Ducháček (6:6).
23:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Martin Ducháček, asistoval Dalibor Římský (6:5).
23:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval David Dziuba (6:4).
21:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dalibor Foldyna, asistoval Tomáš Daniš (5:4).
20:12
18:19
Vyloučen hráč Petr Baránek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A na 2 minuty za blokování hokejky.
14:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Jiří Černohorský, asistoval Pavel Světlík (3:4).
12:00
12:00
11:03
10:33
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Dalibor Římský, asistoval Petr Baránek (2:3).
07:01
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Pavel Světlík, asistoval Dalibor Římský (2:2).
06:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dalibor Foldyna, asistoval David Dziuba (2:1).
05:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA A vstřelil Jaromír Zwinger, asistoval Jiří Černohorský (1:1).
00:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Michal Prouza.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA A: brankář: Bronislav Chládek; hráči v poli: Jan Jelínek, Jakub Poláš, Petr Baránek, Pavel Světlík, Dalibor Římský
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Radomír Mazoch; hráči v poli: David Dziuba, Dalibor Foldyna, David Cigánek, Tomáš Daniš, Otto Kubiš