1:2
0:0
- : -

FBC Vikýřovice - TJ Postřelmov 3:4
11. Petr Holan, 12. Radek Dubový, 17. Radek Dubový - 6. Roman Diviš, 12. Martin Mach, 16. Jakub Suchomel, 24. Jakub Suchomel; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Kotráš ? - Ladislav Dubský ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:0;
36:00
35:56
Timeout FBC Vikýřovice
35:56
Vyloučen hráč Tomáš Weidinger družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:23
Vyloučen hráč Michal Cikryt družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za hrubost.
32:23
Vyloučen hráč Martin Sobotka družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za hrubost.
25:30
Vyloučen hráč Jakub Podhorný družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:00
24:00
23:40
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Jakub Suchomel bez asistence (3:4).
17:13
Vyloučen hráč Tomáš Weidinger družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za zdržování hry.
16:35
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Radek Dubový, asistoval Michal Cikryt (3:3).
15:06
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Jakub Suchomel, asistoval Roman Diviš (2:3).
12:46
Vyloučen hráč Daniel Šoukal družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za zdržování hry.
12:00
12:00
11:13
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Radek Dubový bez asistence (2:2).
11:03
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Martin Mach bez asistence (1:2).
10:35
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Petr Holan, asistoval Jakub Podhorný (1:1).
05:52
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Roman Diviš, asistoval Jakub Suchomel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Postřelmov:
00:00
Line-up domácích FBC Vikýřovice: brankář: Petr Kotráš; hráči v poli: Michal Cikryt, Radek Dubový, Jakub Dzurik, David Havlena, Petr Holan