2:3
3:2
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:5
16. Vladimír Grochal, 20. Vladimír Grochal, 30. Tomáš Solný, 33. Michal Pavela, 36. Vladimír Grochal - 14. Tomáš Daniš, 21. Otto Kubiš, 21. Tomáš Daniš, 25. David Dziuba, 27. Otto Kubiš; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Kalus ? - Roman Ciompa ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 3:2;
36:00
35:48
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vladimír Grochal bez asistence (5:5).
35:48
Vyloučen hráč Kamil Šešulka družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
35:42
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA B
33:36
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Tomáš Daniš.
32:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Michal Pavela, asistoval Martin Both (4:5).
29:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Tomáš Solný, asistoval Martin Both (3:5).
26:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš bez asistence (2:5).
24:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil David Dziuba, asistoval Roman Ciompa (2:4).
24:00
24:00
22:55
Vyloučen hráč Otto Kubiš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
20:49
Vyloučen hráč Pavel Tesař družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Otto Kubiš (2:3).
20:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval Tomáš Daniš (2:2).
19:57
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vladimír Grochal, asistoval Jakub Kučera (2:1).
15:37
13:30
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: David Dziuba, Dalibor Foldyna, David Cigánek, Tomáš Daniš, Otto Kubiš