1:4
0:5
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší B - FBŠ Všestary B 2:13
11. Miroslav Kuře, 22. Petr Weinelt - 1. Daniel Moravec, 5. Michael Voltr, 11. Jan Volenec, 14. Tomáš Merta, 20. Jan Volenec, 23. Miloš Macháček, 28. Jan Stránský, 30. Miloš Macháček, 33. Vít Svoboda, 36. Daniel Moravec, 41. Jan Stránský, 42. Jan Volenec, 44. Tomáš Merta; rozhodčí: Jitka Romančáková - Gabriela Žáčková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Linhart 12 - Jaromír Žák 28; po třetinách: 1:4, 1:4, 0:5;
45:00
44:42
Vyloučen hráč Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za hrubost.
43:10
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Tomáš Merta, asistoval Miloš Macháček (2:13).
41:05
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Volenec bez asistence (2:12).
40:58
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Stránský, asistoval Martin Suchánek (2:11).
35:45
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Daniel Moravec, asistoval Vít Svoboda (2:10).
32:34
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Tomáš Merta (2:9).
30:00
30:00
29:01
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jan Volenec (2:8).
27:43
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Stránský, asistoval Miloš Macháček (2:7).
22:46
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloš Macháček bez asistence (2:6).
21:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil Petr Weinelt, asistoval Miloslav Krýsl (2:5).
19:59
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Volenec, asistoval Miloš Macháček (1:5).
15:00
15:00
13:26
10:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil Miroslav Kuře z trestného střílení (1:3).
10:08
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Volenec bez asistence (0:3).
04:58
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Michael Voltr, asistoval Miloš Macháček (0:2).
00:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Gabriela Žáčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Martin Suchánek, Tomáš Merta, Vít Svoboda, Miloš Macháček, Daniel Moravec