0:0
3:0
- : -

FBŠ Všestary B - FBC Hvězdy Česká Skalice 5:2
8. Jan Jonáš, 9. Jan Stránský, 31. Miloš Macháček, 31. Vít Svoboda, 42. Miloslav Kaplan - 5. Michal Fidler, 7. Michal Fidler; rozhodčí: Jitka Romančáková - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:2 + Jakub Brejcha 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaromír Žák 39 - Tomáš Hamáček 30, Jakub Knittel 21; po třetinách: 2:2, 0:0, 3:0;
45:00
41:41
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloslav Kaplan bez asistence (5:2).
39:23
Vyloučen hráč Otto Suchomel družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za hra na zemi.
35:23
Vyloučen hráč Jiří Dostál družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
30:23
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Daniel Moravec (4:2).
30:23
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Knittel družstva FBC Hvězdy Česká Skalice
30:06
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloš Macháček, asistoval Vít Svoboda (3:2).
30:00
30:00
24:34
Vyloučen hráč Martin Maršík družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:41
Vyloučen hráč Jakub Brejcha družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 5 minut za hákování.
08:18
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Stránský, asistoval Michael Voltr (2:2).
07:34
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Jonáš, asistoval Miloš Macháček (1:2).
06:05
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler, asistoval Jan Kopecký (0:2).
04:14
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hvězdy Česká Skalice:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Martin Suchánek, Tomáš Merta, Vít Svoboda, Miloš Macháček, Daniel Moravec