0:2
- : -
FBC Dobré

FBC Dobré - KM automatik FBK Jičín 2:5
19. Lucie Sedloňová, 24. Adriana Jedličková - 1. Adéla Kmošková, 6. Adéla Kmošková, 20. Magda Fejfarová, 33. Natálie Kuželová, 42. Magda Fejfarová; rozhodčí: Daniel Šmída - Ondřej Kroutil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Andršová 33 - Tereza Chlumská 3, Aneta Nosková 1; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:2;
45:00
42:17
Timeout KM automatik FBK Jičín
42:17
Střídání brankáře. Nový brankář Aneta Nosková družstva KM automatik FBK Jičín
41:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Magda Fejfarová bez asistence (2:5).
39:49
Vyloučen hráč Sabina Molíková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
32:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová, asistoval Magda Fejfarová (2:4).
30:00
30:00
25:10
Hra je vedena v rychlém tempu, rozhodčí nechávají hru bežet udělováním výhod..
23:00
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Adriana Jedličková bez asistence (2:3).
21:45
Volná hra...
19:56
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Magda Fejfarová, asistoval Natálie Kuželová (1:3).
19:10
Tým Dobré se rozehrál a dal branku při dobré souhře hráček.
18:02
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Lucie Sedloňová, asistoval Adriana Jedličková (1:2).
17:15
Tým Dobré se do hry zapojil ve slabším tempu. Jičín se ve hře od začátku jevil jako lepší...
15:00
15:00
05:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Natálie Kuželová (0:2).
00:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Magda Fejfarová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Šmída a Ondřej Kroutil.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Tereza Chlumská; hráči v poli: Sabina Molíková, Tereza Nováková, Šárka Egrtová, Veronika Pěničková, Štefánia Filcsáková