2:0
0:2
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbK TJ Svitavy 2:6
26. Annamarie Petrusová, 27. Tereza Časarová - 5. Kateřina Daňková, 6. Pavlína Bryšková, 11. Magdalena Přikrylová, 12. Denisa Halvová, 34. Michaela Prokešová, 38. Magdalena Přikrylová; rozhodčí: Daniel Suchý - Kateřina Koucká; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Michaela Hořejšová 30 - Barbora Králíčková 12; po třetinách: 0:4, 2:0, 0:2;
45:00
40:20
Vyloučen hráč Sára Olšánová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:29
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Magdalena Přikrylová, asistoval Michaela Prokešová (2:6).
33:58
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Michaela Prokešová, asistoval Magdalena Přikrylová (2:5).
30:00
30:00
29:49
Vyloučen hráč Klára Konečná družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
26:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Tereza Časarová, asistoval Michaela Škarydová (2:4).
25:34
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Annamarie Petrusová, asistoval Daniela Kořánová (1:4).
22:47
Vyloučen hráč Michaela Prokešová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
11:18
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Denisa Halvová, asistoval Kateřina Daňková (0:4).
10:21
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Magdalena Přikrylová bez asistence (0:3).
05:27
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Pavlína Bryšková, asistoval Sára Olšánová (0:2).
04:33
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Kateřina Daňková, asistoval Aneta Niklová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Kateřina Koucká.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Barbora Králíčková; hráči v poli: Tereza Jirčíková, Klára Konečná, Kateřina Daňková, Denisa Halvová, Iva Čečotková