0:1
- : -
Česko WU19

Švýcarsko WU19 - Česko WU19 0:2
27. Kateřina Seemannová, 50. Kateřina Seemannová; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 171; zásahy brankářů: Anja Von Allmen 13 - Kristýna Janglová 4; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:1;
60:00
Střely po 3. třetině: SUI 0; CZE 6
60:00
Střely celkem: SUI 4; CZE 15
60:00
59:26
Vyloučen hráč Vanessa Schmuki družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za hra ve výskoku.
58:05
Timeout Švýcarsko WU19
49:43
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Pavlína Bačová (0:2).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: SUI 1; CZE 6
40:00
33:09
Vyloučen hráč Selma Bergmann družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za hra vysokou nohou.
26:53
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (0:1).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: SUI 3; CZE 3
20:00
12:28
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
09:13
Vyloučen hráč Marcia Wick družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za sekání.
00:00
00:00
Line-up hostů Česko WU19: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Markéta Lenfeldová, Barbora Paletářová, Kateřina Kovaříková, Eliška Trojánková, Eliška Chudá
00:00
Line-up domácích Švýcarsko WU19: brankář: Anja Von Allmen ; hráči v poli: Selma Bergmann, Céline Stettler, Leonie Wieland, Linn Larsson, Dina Koch