2:6
1:5
- : -

FBC Dynamo Strakonice - FA Č. Budějovice B 4:13
8. Lukáš Kurz, 21. Martin Steinocher, 26. Martin Popela, 43. Lukáš Kurz - 4. Miroslav Joza, 14. Jakub Vyhnálek, 17. Pavel Formánek, 18. Michal Semotán, 18. Miroslav Joza, 20. Jakub Malecha, 21. Jakub Malecha, 30. František Šulista, 41. Pavel Formánek, 42. Michael Pražák, 43. František Šulista, 44. František Šulista, 45. Michael Pražák; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Žák; vyloučení: 4 + Karel Skala OS + Tomáš Čekan OS:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Karel Skala ?, Tomáš Prokopius ? - Jan Vališ ?; po třetinách: 1:2, 2:6, 1:5;
44:05
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Michael Pražák bez asistence (4:13).
43:26
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil František Šulista, asistoval Jakub Vyhnálek (4:12).
42:19
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil František Šulista, asistoval Michal Semotán (4:11).
42:11
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz, asistoval Tomáš Čekan (4:10).
41:07
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Michael Pražák, asistoval František Šulista (3:10).
40:20
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Pavel Formánek, asistoval Šimon Perek (3:9).
30:00
30:00
29:46
27:22
Vyloučen hráč Jakub Vyhnálek družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání.
26:47
Vyloučen hráč Tomáš Čekan družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
26:47
Vyloučen trenér Tomáš Čekan družstva FBC Dynamo Strakonice - osobní trest.
25:10
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Popela, asistoval Dušan Andrle (3:7).
21:07
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Prokopius družstva FBC Dynamo Strakonice
20:07
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Steinocher bez asistence (2:7).
20:01
Timeout FBC Dynamo Strakonice
20:01
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Jakub Malecha bez asistence (1:7).
19:03
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Jakub Malecha, asistoval Miroslav Joza (1:6).
18:33
Vyloučen hráč Martin Steinocher družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:45
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Miroslav Joza, asistoval Pavel Formánek (1:5).
17:29
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Michal Semotán, asistoval Michael Pražák (1:4).
16:45
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Pavel Formánek bez asistence (1:3).
15:00
15:00
13:23
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vyhnálek, asistoval Pavel Formánek (1:2).
13:23
Vyloučen hráč Karel Skala družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
13:23
Vyloučen hráč Karel Skala družstva FBC Dynamo Strakonice - osobní trest.
07:00
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz bez asistence (1:1).
04:24
Vyloučen hráč Dušan Andrle družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Kamil Žák.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice B:
00:00
Line-up domácích FBC Dynamo Strakonice: brankář: Tomáš Prokopius; hráči v poli: Tomáš Čekan, Dušan Andrle, Lukáš Kurz, Jan Lang, Martin Steinocher