1:1
2:2
- : -

TJ Sokol Kostomlaty n/L - EMCO Cholerics 5:4pn
3. Jakub Drobný, 24. Jakub Malínek, 39. Jakub Drobný, 43. Jakub Drobný, N Jakub Drobný - 9. Jakub Hajník, 16. Michal Kadlec, 32. Jan Kadlec, 33. Michal Kadlec; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Sajfrt ? - Robert Žižka ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč Jakub Drobný a vstřelil rozhodující gól (5:4).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
42:35
Vyloučen hráč Jakub Malínek družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
42:08
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Drobný, asistoval Jan Ludvar (4:4).
38:51
Timeout EMCO Cholerics
38:51
32:39
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Štěpán Wagenknecht (2:4).
31:53
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jan Kadlec, asistoval Michal Kadlec (2:3).
30:00
30:00
23:50
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Malínek, asistoval Jan Ludvar (2:2).
15:04
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec bez asistence (1:2).
15:00
15:00
11:57
Vyloučen hráč Jan Kadlec družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za hra rukou.
08:42
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jakub Hajník z trestného střílení (1:1).
02:05
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Drobný, asistoval Jiří Jeník (1:0).