2:1
0:1
- : -

EMCO Cholerics - FKÚ Ovocné Báze 5:6pn
12. Ondřej Popelka, 13. Jakub Hajník, 14. Martin Jahoda, 16. Martin Jahoda, 23. Jan Kadlec - 1. Petr Kořínek, 7. Filip Kubelka, 12. Petr Kořínek, 29. Jiří Novák, 39. Michal Vlasák, N Michal Vlasák; rozhodčí: Jakub Jangl - Vojtěch Stárek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Holan ? - Jan Procházka ?; po třetinách: 3:3, 2:1, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Michal Vlasák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:03
Vyloučen hráč Petr Brandejs družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za hrubost.
41:25
Vyloučen hráč Ondřej Krajíček družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za bránění ve hře.
38:33
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Michal Vlasák, asistoval Filip Kubelka (5:5).
35:27
Timeout EMCO Cholerics
30:00
30:00
28:36
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák bez asistence (5:4).
22:16
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jan Kadlec, asistoval Ondřej Popelka (5:3).
22:01
Vyloučen hráč Martin Jahoda družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za nesportovní chování.
15:53
Trestné střílení družstva FKÚ Ovocné Báze neproměnil Stanislav Janoštík.
15:08
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Martin Jahoda, asistoval Jan Kadlec (4:3).
15:00
15:00
13:27
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Martin Jahoda, asistoval Michal Kadlec (3:3).
12:50
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jakub Hajník z trestného střílení (2:3).
11:45
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Petr Kořínek, asistoval Jiří Novák (1:3).
11:11
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Ondřej Popelka, asistoval Jakub Hajník (1:2).
06:12
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Filip Kubelka, asistoval Jiří Novák (0:2).
00:37
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Petr Kořínek, asistoval Petr Brandejs (0:1).