3:3
0:2
- : -

ACEMA Sparta Praha B - Floorball Club FALCON 6:9
9. Daniel Fišer, 10. Jakub Kohlík, 13. Lukáš Dubský, 23. Michael Řehák, 25. Adam Šimek, 26. Michael Řehák - 2. Michael Novák, 7. Jakub Škrdla, 15. Jakub Škrdla, 15. Patrik Koníček, 21. Jakub Škrdla, 24. Vojtěch Řádek, 30. David Budáč, 35. Jakub Škrdla, 38. Petr Nejedlý; rozhodčí: Jan Brak - Jan Paleček; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jan Pauček ? - Matěj Soufflet ?; po třetinách: 3:4, 3:3, 0:2;
45:00
41:40
Vyloučen hráč Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
38:25
Vyloučen hráč Michael Řehák družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
37:36
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Petr Nejedlý, asistoval David Budáč (6:9).
35:39
Vyloučen hráč Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za hrubost.
34:47
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Patrik Koníček (6:8).
30:00
30:00
29:59
Mějte se fanfárově a děkuji za vaší pozornost, jdu se převlíkat.
29:19
Dubský si stěžuje na rozhodčí, nelíbí se mu jejich verdikty, my s nima naopak souhlasíme.
29:05
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Budáč, asistoval Petr Nejedlý (6:7).
29:05
Přesilovka nic moc, vše lítalo mimo, ale i přesto padl gól, Falcon zvyšuje na 7:6
27:36
27:36
Fišer fauloval, a jde sedět.
26:40
Jsem zpět, sibérie se sama nenabije.
25:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (6:6).
25:18
Sparta další gól, začíná to být zajímavé
24:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Adam Šimek, asistoval Pavel Weiss (5:6).
24:58
Golaso Sparty
24:14
Je to hrůza, že je to furt baví faulovat.
24:13
Vyloučen hráč Jakub Hejzlar družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování hokejky.
24:13
Další hráč Falconu, Hejzlar na 2 minuty za blokování hokejky
23:27
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (4:6).
23:10
Šimek si za vlastní brankou pohrál s Falconským útokem, ale zkazil přihrávku a Falcon zvyšuje na 6:4
22:25
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:25
Kapitán Koníček se k nám přišel posadit na 2 minutky za vrážení.
22:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michael Řehák, asistoval Pavel Weiss (4:5).
22:16
Knapp se dnes poprvé trefil do míčku a asistuje Řehákovi, který snižuje skóre.
21:10
Nefunguje nám počítač, omlouvám se
20:26
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (3:5).
17:55
Vyloučen hráč Jan Gregor družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:02
Vyloučen hráč Šimon Štěpan družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
15:48
Záčátek 2. třetiny zatím bez golové šance. musím se opakovat není na co koukat.
15:00
15:00
14:57
Omlouvám se za menší výpadek, přestal fungovat počítač, ale o nic jste nepřišli
14:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Koníček, asistoval Vojtěch Řádek (3:4).
14:04
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Tomáš Rydlo (3:3).
12:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Adam Šimek (3:2).
12:51
Šimkova otočka přinesla Spartě další gol a obracejí skore na 3:2
12:20
Hráči se nehýbou, nenabízejí se, moc dobře se na to nedívá.
10:55
Škrdlova dělovka z otočky, končí v masce, doufám, že golman je v pořádku, takovou bych dostat nechtěl.
10:10
Falcon zajímavě kombinuje, ale je jim to k ničemu.
09:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Kohlík, asistoval Daniel Fišer (2:2).
09:52
Sparta srovnává, díky zmatku před brankou Falconu na 2:2
09:20
Pečené lívance mažeme povidly, sypeme strouhaným tvarohem a kropíme smetanou. Lívance se také mohou posypat skořicí smíchanou s cukrem.
09:10
Těsto na lívance: droždí rozetřeme s cukrem, přidáme lžíci mouky, lžíci mléka a těsto na lívance necháme kynout. Pak přidáme vejce, sůl, rozmícháme a přidáme střídavě mouku, mléko, aby se neutvořily žmolky. Těsto necháme vykynout, až nabude dvojnásobný objem. Důlky lívanečníku vždy promastíme a lijeme do nich naběračkou těsto. Lívance opékáme po obou stranách dorůžova.
09:00
Zpestření zápasu, recept na lívance: 100g máslo sůl 300g hladká mouka 2 ks vejce 500ml mléko 30 g moučkový cukr 15 g droždí
08:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Daniel Fišer bez asistence (1:2).
08:19
Řekněme náhodná střela hráče Fišera končí golem. 2:1 pro Falcon
08:10
Hra se přelévá ze strany na stranu, je to nuda
07:10
Sparťanští nejsou při chuti, to jsme mohli vidět v jejich předešlém utkání.
06:20
06:20
Špatná kombinace Falconu, ale opět končí golem, stav 2:0 pro Falcon
05:40
Krásná Řehákova střela, bohužel 2 metry od brány.
04:45
Sparťanský obránce teď úplně zazdil šanci na srovnání
04:00
Hráč číslo 79 se prolítl po hřišti, nádherná podívaná
02:40
Zajímavá rozehrávka Falconu, bohužel nekončí golem ani střelou.
02:10
Plicka byl tvrdě zfalouván, ale rozhodčí nic nepískli.
01:32
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Michael Novák, asistoval Jakub Hrubeš (0:1).
01:32
kombinace hráče Hrubeše a Nováka nebyla nějak oslnivá, ale gol padl 1:0 pro Falcon
00:30
V ČakoAréně nám pomalu, ale jistě zhasínají světla, doufám že se zápas nebude rušit.
00:01
Vážení diváci, vítá vás, dnešní zapisovatel David Benda, společně s Jonášem Homolou a Ondřejem Falberem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Matěj Soufflet; hráči v poli: Patrik Koníček, Petr Nejedlý, Vojtěch Řádek, Jakub Škrdla, David Budáč
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha B: brankář: Jan Pauček; hráči v poli: Jan Gregor, Kryštof Plicka, Tomáš Jílek, Pavel Weiss, Adam Šimek