3:1
1:2
- : -

BLACK ANGELS B - ACEMA Sparta Praha B 5:3
7. Thomas Heřmanský, 20. Thomas Heřmanský, 26. Václav Veverka, 27. Matyáš Metoděj Krahulec, 35. Štěpán Kostrhún - 27. Jan Gregor, 34. Kryštof Plicka, 35. Lukáš Dubský; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vlastimil Petrášek ? - David Klusáček ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:2;
45:00
44:58
Vyloučen hráč Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání.
44:46
Timeout BLACK ANGELS B
41:49
Vyloučen hráč Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání.
34:28
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Václav Veverka (5:3).
34:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (4:3).
33:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Pavel Weiss (4:2).
30:00
30:00
29:27
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B neproměnil Thomas Heřmanský.
26:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Gregor, asistoval Tomáš Jílek (4:1).
26:42
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval Štěpán Kostrhún (4:0).
25:59
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Václav Veverka, asistoval Adam Svítil (3:0).
20:26
Vyloučen hráč Lubomír Seif družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání.
19:08
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (2:0).
15:00
15:00
06:28
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Václav Veverka (1:0).
02:49
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B: brankář: David Klusáček; hráči v poli: Jan Gregor, Adam Šimek, Kryštof Plicka, Tomáš Jílek, Pavel Weiss
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B: brankář: Vlastimil Petrášek; hráči v poli: Lubomír Seif, Jonáš Homola, Kryštof Kostrhún, David Benda, Adam Svítil