3:2
1:2
- : -

BLACK ANGELS B BENFICA - FBC Texas Longhorns 6:4
2. Tomáš Zahradník, 13. Lukáš Staněk, 17. Lukáš Pokorný, 17. Pavel Bartoš, 21. David Berger, 42. Lukáš Staněk - 18. Michal Sládek, 28. David Musil, 34. Martin Vichnar, 37. Jan Větrovský; rozhodčí: Martin Jirka - Jan Šubrt; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jiří Procházka ? - Martin Šimůnek ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 1:2;
43:59
Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
42:57
Timeout FBC Texas Longhorns
41:19
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Adam Bouček (6:4).
40:31
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
36:12
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Jan Větrovský, asistoval Martin Vichnar (5:4).
33:48
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Vichnar, asistoval Ladislav Hrma (5:3).
30:00
30:00
27:29
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil David Musil bez asistence (5:2).
22:58
Vyloučen hráč Jiří Petr družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za hrubost.
20:30
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil David Berger, asistoval Jakub Mucha (5:1).
19:00
Vyloučen hráč Lukáš Studený družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za hrubost.
17:01
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michal Sládek, asistoval Jan Větrovský (4:1).
16:42
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Pavel Bartoš bez asistence (4:0).
16:26
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Tomáš Ngo (3:0).
15:00
15:00
14:51
Vyloučen hráč Jan Větrovský družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
12:52
01:09
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Tomáš Zahradník, asistoval Lukáš Studený (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas Longhorns: brankář: Martin Murín; hráči v poli: Jiří Petr, Tomáš Spurný, Michal Sládek, Jan Větrovský, Ladislav Hrma
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Jakub Mucha, Michal Svoboda, Martin Pavelek, Lukáš Pokorný, David Berger