1:1
1:2
- : -

FBC Texas Longhorns - FbŠ Bohemians C 4:5pn
2. Martin Vichnar, 8. Josef Adamík, 22. Michal Sládek, 34. Jan Větrovský - 4. Martin Poláček, 19. Martin Poláček, 38. Mikuláš Forman, 42. Martin Poláček; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Murín ? - Michael Zelený ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč Martin Poláček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč Petr Novickij , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč Martin Šimek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč Michal Sládek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč Josef Adamík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč Matyáš Bílek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:09
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians C neproměnil Mikuláš Forman.
42:46
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians C neproměnil Martin Poláček.
42:25
Vyloučen hráč Adam Vojkůvka družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za bránění ve hře.
41:37
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Poláček, asistoval Martin Šimek (4:5).
37:32
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Ondřej Novák (4:4).
33:19
Vyloučen hráč Ondřej Uchytil družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za sekání.
33:14
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Jan Větrovský, asistoval Michal Sládek (4:3).
30:00
30:00
21:17
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michal Sládek, asistoval Petr Novickij (3:3).
18:19
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Poláček z trestného střílení (2:3).
15:00
15:00
13:34
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
07:24
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Josef Adamík, asistoval Martin Skalický (2:2).
03:31
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Poláček, asistoval Mikuláš Forman (1:2).
01:29
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Vichnar, asistoval David Musil (1:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians C:
00:00
Line-up domácích FBC Texas Longhorns: brankář: Martin Šimůnek; hráči v poli: Jiří Petr, Ladislav Hrma, Tomáš Spurný, Michal Sládek, Jan Větrovský