3:2
- : -
FBC Hlučín

TJ Stará Ves n/O Vosy - FBC Hlučín 6:3
1. Tomáš Kratochvíl, 17. Otto Kubiš, 18. Tomáš Kratochvíl, 31. Jan Horák, 35. Petr Rogowski, 39. Petr Rogowski - 7. Tomáš Kohút, 27. Martin Myška, 38. Tomáš Kohút; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:3 + Tomáš Plaček 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš David ? - Jakub Rataj ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 3:2;
39:00
38:55
Vyloučen hráč Jan Duškevič družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za blokování hokejky.
38:53
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Petr Rogowski, asistoval Jiří Ševčík (6:3).
38:32
Vyloučen hráč Tomáš Dihel družstva FBC Hlučín na 2 minuty za hrubost.
37:23
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Tomáš Kohút, asistoval Michal Řezák (5:3).
36:30
Vyloučen hráč Tomáš Plaček družstva FBC Hlučín na 5 minut za nesportovní chování.
34:54
31:42
Vyloučen hráč Tomáš Kohút družstva FBC Hlučín na 2 minuty za nesportovní chování.
30:46
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Horák, asistoval Jiří Ševčík (4:2).
30:33
Vyloučen hráč Filip Gavelek družstva FBC Hlučín na 2 minuty za hrubost.
26:17
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Martin Myška, asistoval Tomáš Teska (3:2).
26:00
26:00
23:59
Vyloučen hráč Martin Kašovský družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání.
17:26
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Jiří Ševčík (3:1).
16:28
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Otto Kubiš, asistoval Petr Rogowski (2:1).
13:00
13:00
06:58
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Tomáš Kohút, asistoval Jan Dřevjaný (1:1).
00:51
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Otto Kubiš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hlučín:
00:00
Line-up domácích TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Tomáš David; hráči v poli: Martin Prokeš, Jiří Ševčík, Petr Rogowski, Tomáš Kratochvíl, Filip Dadok