4:1
4:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice B 9:3
4. Marcel Šuranský, 17. Marcel Šuranský, 19. Jakub Tejnor, 20. Marcel Šuranský, 26. Jakub Florek, 37. Kryštof Ille, 38. Martin Novák, 44. Marcel Šuranský, 45. Martin Novák - 25. Martin Vacek, 42. Václav Bíca, 45. Dominik Vlček; rozhodčí: Libor Štěcha - Adam Hofhansl; vyloučení: 5:5; využití: 2:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Petr Toman ? - Ondřej Vondrys ?; po třetinách: 1:0, 4:1, 4:2;
44:55
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Jakub Florek (9:3).
44:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Václav Bíca (8:3).
43:14
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský bez asistence (8:2).
41:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Bíca, asistoval Dominik Vlček (7:2).
39:23
Vyloučen hráč Martin Novák družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:20
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák bez asistence (7:1).
37:00
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:40
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
36:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kryštof Ille, asistoval Jakub Tejnor (6:1).
34:48
Vyloučen hráč Vojtěch Koutný družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:17
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
28:15
Vyloučen hráč Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:22
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Vojtěch Koutný (5:1).
24:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Martin Vacek, asistoval Petr Žáček (4:1).
24:48
23:39
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:55
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Michal Hřebíček (4:0).
19:34
Vyloučen hráč Štěpán Vilímek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:57
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Michal Hřebíček (3:0).
16:37
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Jakub Tejnor (2:0).
15:00
15:00
03:57
01:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Ondřej Vondrys; hráči v poli: Robin Podlaha, Patrik Veselý, Marek Fučík, Lukáš Svintek, Josef Čížek
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Jakub Tejnor, Tomáš Karas, Kryštof Ille, Michal Hřebíček, Marcel Šuranský