2:5
2:5
- : -

TJ Sokol Chýnov - FK Slovan J.Hradec 5:11
10. Vojtěch Ingr, 16. Michal Janíček, 21. Marek Čeněk, 44. Jakub Kos, 45. Vojtěch Ingr - 5. Marcel Šuranský, 16. Marcel Šuranský, 21. Martin Novák, 22. Ondřej Stloukal, 25. Jakub Florek, 28. Marcel Šuranský, 34. Marcel Šuranský, 37. Filip Kopřiva, 42. Martin Novák, 42. Jakub Florek, 44. Michal Hřebíček; rozhodčí: Libor Štěcha - Adam Hofhansl; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 92; zásahy brankářů: Jiří Menšík ? - Josef Filip ?; po třetinách: 1:1, 2:5, 2:5;
45:00
44:35
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Vojtěch Ingr, asistoval Martin Zeman (5:11).
43:31
Timeout FK Slovan J.Hradec
43:31
Timeout TJ Sokol Chýnov
43:31
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Jakub Kos, asistoval Martin Zeman (4:11).
43:09
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Jan Kovář (3:11).
41:48
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Martin Novák (3:10).
41:26
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Kryštof Ille (3:9).
36:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Jan Pech (3:8).
33:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Michal Hřebíček (3:7).
30:00
30:00
27:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Jan Cihlář (3:6).
27:00
Vyloučen hráč Tomáš Kučera družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za sekání.
24:34
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Jan Cihlář (3:5).
24:12
Vyloučen hráč Vojtěch Ingr družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za hrubost.
23:38
21:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal, asistoval Jan Kovář (3:4).
20:49
20:31
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Marek Čeněk, asistoval Jakub Kos (3:2).
15:38
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Michal Janíček, asistoval Tomáš Kučera (2:2).
15:20
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Kryštof Ille (1:2).
15:00
15:00
09:47
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Vojtěch Ingr, asistoval Jiří Menšík (1:1).
04:12
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Jakub Tejnor (0:1).
02:02
Vyloučen hráč Vojtěch Ingr družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:24
Vyloučen hráč Filip Kopřiva družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Josef Filip; hráči v poli: Kryštof Ille, Jakub Tejnor, Tomáš Karas, Michal Hřebíček, Marcel Šuranský