3:1
7:1
- : -

FBC ZŠ Uničov - FBS Olomouc B 12:2
6. Marek Sláma, 9. Michal Dohnal, 14. Šimon Glatter, 18. Jan Zedník, 20. Adam Caletka, 31. Adam Čundrle, 32. Marek Sláma, 32. Michal Dohnal, 33. Adam Čundrle, 34. Adam Čundrle, 35. Adam Čundrle, 35. Jan Zedník - 17. Ondřej Dohnal, 30. Martin Nehyba; rozhodčí: Aleš Horváth - Lukáš Ondra; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Volf ? - Jiří Kvapil ?, Radek Krňávek ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 7:1;
36:00
35:55
Vyloučen hráč Vítězslav Jež družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:14
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jan Zedník bez asistence (12:2).
34:08
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Čundrle, asistoval Tomáš Brodský (11:2).
33:19
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Čundrle, asistoval Michal Dohnal (10:2).
32:01
31:58
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal, asistoval Adam Čundrle (8:2).
31:49
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Marek Sláma, asistoval Michal Dohnal (7:2).
30:39
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Čundrle, asistoval Lukáš Chuděj (6:2).
29:44
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Martin Nehyba, asistoval Jan Mádr (5:2).
24:00
24:00
19:37
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Caletka, asistoval Filip Havlíček (5:1).
17:20
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jan Zedník, asistoval Adam Caletka (4:1).
16:48
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Ondřej Dohnal, asistoval Václav Vybíral (3:1).
13:42
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Šimon Glatter, asistoval Jan Zedník (3:0).
13:42
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Krňávek družstva FBS Olomouc B
12:00
12:00
08:26
05:53
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Marek Sláma bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Horváth a Lukáš Ondra.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc B: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Marek Halíř, Ondřej Dohnal, Martin Cupák, Martin Nehyba, Vítězslav Jež