4:1
3:4
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C - FBC JELENI UNHOŠŤ 9:6
4. Karel Němec, 4. Tomáš Vlček, 18. Pavel Paulát, 18. Tomáš Vlček, 19. Tomáš Vlček, 24. Lukáš Jirásek, 26. Lukáš Jirásek, 29. Tomáš Balej, 30. Petr Kubuš - 7. Lukáš Mendlík, 22. Lukáš Mendlík, 28. Ondřej Míka, 31. Martin Mayer, 33. Albert Čihák, 33. Zdeněk Hromota; rozhodčí: Jana Vostrá - Pavel Stuš; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Dominik Kameš ? - Jaroslav Buben ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 3:4;
36:00
35:50
Vyloučen hráč Karel Němec družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za sekání.
34:55
TBC si zkušeně hlídá vedení.
32:51
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Zdeněk Hromota, asistoval Petr Rosička (9:6).
32:42
"Tykrávo, tak to si děláte p___l!" zní z tribun
32:34
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Albert Čihák, asistoval Ondřej Míka (9:5).
31:55
Hráč Jelenů si asi zlomil nohu, když ale uviděl, že k němu jde zdravotník Robert Křikava, vstal a odběhl jako nic.
30:15
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Martin Mayer, asistoval Martin Jonák (9:4).
29:58
Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
29:58
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Petr Kubuš, asistoval Tomáš Vlček (9:3).
29:58
Myslím, že Lamparda zanedlouho postaví do lajny k Vlčákovi i v A týmu.
29:33
Šaky, dej se na baseball!!
28:50
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Tomáš Balej, asistoval Lukáš Jirásek (8:3).
27:56
Vyloučen hráč Zdeněk Fryš družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za blokování hokejky.
27:26
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Ondřej Míka, asistoval Jakub Kolanda (7:3).
25:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval David Sochor (7:2).
25:59
Juky má opravdu štěstí, teď mu asi přišla výhra z jeho Šťastných deseti kaček.
25:00
Paulího táta se očividně snaží hrát, že ke svému synátorovi nepatří.
24:00
24:00
Pořadatelská služba uděluje tomuto utkání solidních 6 bodů nudnosti.
24:00
23:57
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Tomáš Balej (6:2).
23:57
Juky asi právě vyhrál ve sportce, jinak si takovou radost nedokážu vysvětlit.
23:42
Vyloučen hráč Martin Jonák družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za bránění ve hře.
23:42
TBC nasazuje tajnou zbraň: Standu Neubauera
21:29
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Lukáš Mendlík, asistoval Zdeněk Fryš (5:2).
21:29
Gól střílí hráč Jelenů s vizáží Martyho Kamešů.(ovšem Martyho hříva je bujnější, co si budem..)
18:18
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Ladislav Griga (5:1).
17:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Petr Kubuš (4:1).
17:27
A asistence.. Kdo jiný než Petr Kubuš
17:08
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Pavel Paulát, asistoval Karel Němec (3:1).
17:08
Náhoda..
14:22
TBC jeleny otáčí víc než včera Jagery na baru.
13:00
Za TBC asi podle doslechu chytá známá youtuberka MÍNA.
12:00
12:00
Lampard dnes asi snědl tvořivou kaši. Snad ještě přidá nějaký bodík k jeho dnešním 4 asistencím. (napsáno pod jeho psychickým nátlakem)
12:00
10:55
Můžeme sledovat souboj titánů - Láďa Griga proti dvoumetrovému Denčovi. Vyhrává Láďa!!
10:00
Má smůlu no, prostě je špatnej. - zní zatím hodnocení výkonu Paulího
07:40
Objemné jídlo které si TBC dopřálo mezi zápasy na jejich pohybu zatím vůbec není znát.
06:59
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Lukáš Mendlík bez asistence (2:1).
06:10
Za pořadatelským stolkem slyšíme debatu majitelů klubu o tom, že asi budou nuceni založit D tým jenom pro Pavla Pauláta.
03:50
03:50
Robert Křikava se u pořadatelského rozplývá nad výkony Tomáše Vlčka, snad mu dá konečně ve sprše po zápase slibovaný autogram.
03:08
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Karel Němec, asistoval Pavel Paulát (1:0).
03:08
Náš božský Kája střílí gól!
01:13
Vyloučen hráč Petr Rosička družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání.
00:55
Pavel Paulát neproměňuje vyloženou šanci, kdy se ocitl sám před brankou soupeře. "Zahoď to!" ozívá se z domácího kotle.