1:1
1:2
- : -

Fbc Topgal Šternberk Veterans - FBS Olomouc B 2:9
16. Adam Krátký, 27. Jan Teichmann - 1. Matyáš Josef Trpišovský, 3. Jonáš Náplava, 9. Jonáš Náplava, 10. Tomáš Šmída, 12. Dušan Soušek, 12. Martin Nehyba, 23. Marek Halíř, 30. Vojtěch Waic, 31. Dušan Soušek; rozhodčí: Václav Killar - Aleš Horváth; vyloučení: 4:3; využití: 1:3; zásahy brankářů: Hedvika Mikolajková ? - Martin Navrátil ?; po třetinách: 0:6, 1:1, 1:2;
36:00
32:18
Vyloučen hráč Jan Teichmann družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za hrubost.
30:00
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Dušan Soušek, asistoval Lukáš Duda (2:9).
29:43
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Vojtěch Waic, asistoval Jonáš Náplava (2:8).
27:57
Vyloučen hráč Jakub Suchý družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za sekání.
26:20
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Jan Teichmann bez asistence (2:7).
25:54
Vyloučen hráč Dušan Soušek družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za blokování hokejky.
25:30
Vyloučen hráč Vojtěch Waic družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
22:49
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Marek Halíř, asistoval Lukáš Duda (1:7).
20:52
Vyloučen hráč Lukáš Grégr družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za sekání.
18:39
Vyloučen hráč Lukáš Duda družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání.
15:03
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Adam Krátký, asistoval Jan Teichmann (1:6).
12:00
12:00
11:59
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Martin Nehyba bez asistence (0:6).
11:55
11:52
Vyloučen hráč Adam Bábek družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:50
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Tomáš Šmída, asistoval Lukáš Duda (0:4).
08:40
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Jonáš Náplava bez asistence (0:3).
02:30
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Jonáš Náplava, asistoval Tomáš Šmída (0:2).
00:27
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Matyáš Josef Trpišovský, asistoval Marek Halíř (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Aleš Horváth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc B: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Tomáš Šmída, Dušan Soušek, Vojtěch Waic, Jonáš Náplava, Martin Nehyba