2:1
1:1
- : -

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FBC LETOHRAD Orel Orlice 3:2
7. Jakub Renza, 7. Jakub Renza, 23. Jakub Renza - 5. Huslen Munkh-Erdene, 15. Štěpán Stejskal; rozhodčí: Pavel Špryňar - Ondřej Vašátko; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Eliška Křivková ? - Vojta Krejsa ?; po třetinách: 2:1, 1:1;
24:00
23:55
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
22:08
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jakub Renza, asistoval Dominik Novák (3:2).
22:04
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
15:50
Vyloučen hráč Dominik Brdíček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Stejskal, asistoval Jan Faltus (2:2).
12:00
12:00
11:58
Vyloučen hráč Mikuláš Bulva družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
06:32
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jakub Renza, asistoval Filip Pavliš (2:1).
06:12
04:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Huslen Munkh-Erdene, asistoval Nikolas Brdíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Vojta Krejsa; hráči v poli: Michal Lerch, Václav Novotný, Huslen Munkh-Erdene, Albert Lepin, Jakub Jakeš
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Dominik Novák, Mikuláš Bulva, Jakub Renza, Tomáš Řehůřek, Adam Vajrauch