1:4
2:7
- : -

Sokol Pardubice C - MŽ - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 3:11
12. Ondřej Markl, 14. Matěj Skalický, 22. Vojta Čapek - 4. Max Holásek, 4. Jakub Renza, 5. Jakub Renza, 9. Adam Vajrauch, 15. Dominik Novák, 16. Lukáš Hochbergr, 17. Max Holásek, 18. Jakub Renza, 20. Jakub Renza, 21. Filip Pavliš, 24. Max Holásek; rozhodčí: Pavel Špryňar - Tomáš Šimon; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Vít Pomajzl ? - Eliška Křivková ?; po třetinách: 1:4, 2:7;
24:00
23:41
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Filip Pavliš (3:11).
21:23
Branku družstva Sokol Pardubice C - MŽ vstřelil Vojta Čapek, asistoval Matyáš Oliva (3:10).
20:27
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Filip Pavliš, asistoval Lukáš Hochbergr (2:10).
19:56
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jakub Renza, asistoval Dominik Novák (2:9).
18:27
Vyloučen hráč Ondřej Markl družstva Sokol Pardubice C - MŽ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:50
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jakub Renza, asistoval Adam Vajrauch (2:8).
16:11
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Daniel Novotný (2:7).
15:48
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Lukáš Hochbergr bez asistence (2:6).
14:14
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva Sokol Pardubice C - MŽ na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:10
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Dominik Novák, asistoval Jakub Renza (2:5).
13:25
Branku družstva Sokol Pardubice C - MŽ vstřelil Matěj Skalický, asistoval Adam Černý (2:4).
12:00
12:00
11:50
Branku družstva Sokol Pardubice C - MŽ vstřelil Ondřej Markl, asistoval Ota Černohorský (1:4).
08:24
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Adam Vajrauch, asistoval Jakub Renza (0:4).
04:28
03:55
03:41
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Lukáš Hochbergr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Tomáš Šimon.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Max Holásek, Matěj Dvořák, Daniel Novotný, Lukáš Hochbergr, Filip Pavliš