1:1
0:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC Vikings Kopřivnice 2:3
4. Alena Karkošková, 15. Alena Karkošková - 11. Petra Svobodová, 21. Simona Závadová, 31. Adéla Machová; rozhodčí: Ondřej Keberle - Jaromír Kuchař; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Kodedová ? - Tereza Zajícová ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1;
36:00
35:08
Vyloučen hráč Alena Karkošková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
30:24
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
30:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Machová bez asistence (2:3).
24:00
24:00
23:27
Vyloučen hráč Tereza Chlupatá družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
20:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Simona Závadová, asistoval Adéla Machová (2:2).
14:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Alena Karkošková, asistoval Hana Zamastilová (2:1).
12:13
Vyloučen hráč Simona Závadová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
10:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petra Svobodová, asistoval Denisa Staškovanová (1:1).
03:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Alena Karkošková, asistoval Kristýna Gazurová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Keberle a Jaromír Kuchař.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Tereza Zajícová; hráči v poli: Martina Bittnerová, Adéla Prašivková, Denisa Staškovanová, Denisa Černošková, Petra Svobodová