3:0
3:2
- : -

FBC Rytíři Český Krumlov - Banes Florbal Soběslav 6:4
21. Michal Forst, 28. David Dvořáček, 29. Matěj Beniačik, 32. Michal Forst, 35. Michal Forst, 45. Matěj Beniačik - 5. Ondřej Vácha, 10. Ondřej Vácha, 36. David Plecer, 39. Daniel Kujal; rozhodčí: Václav Paletář - Tomáš Mareš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Šítal ? - Jan Nejedlý ?; po třetinách: 0:2, 3:0, 3:2;
45:00
44:43
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Matěj Beniačik, asistoval František Hlásek (6:4).
44:25
Timeout Banes Florbal Soběslav
42:51
Timeout FBC Rytíři Český Krumlov
38:32
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Daniel Kujal, asistoval David Plecer (5:4).
35:25
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil David Plecer, asistoval Jan Ludvík (5:3).
34:12
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Michal Forst, asistoval David Dvořáček (5:2).
31:37
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Michal Forst, asistoval Veronika Wunschová (4:2).
30:00
30:00
28:19
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Matěj Beniačik bez asistence (3:2).
27:19
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil David Dvořáček, asistoval Matěj Beniačik (2:2).
24:30
Vyloučen hráč David Plecer družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání.
20:11
16:32
Vyloučen hráč Jaroslav Peterka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
09:53
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Filip Musil (0:2).
05:02
Vyloučen hráč Michal Forst družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za nesportovní chování.
04:58
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Jaroslav Peterka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Tomáš Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav:
00:00
Line-up domácích FBC Rytíři Český Krumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Michal Forst, David Dvořáček, Šimon Petr Hladík, Matěj Beniačik, František Hlásek