0:3
0:2
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov B - Floorball Club FALCON 2:9
11. Adam Šejnost, 15. Jan Vadinský - 3. František Novotný, 4. Marek Houska, 4. Vojtěch Řádek, 13. Jakub Škrdla, 19. Jakub Škrdla, 24. Vojtěch Řádek, 27. Jakub Škrdla, 31. Marek Houska, 36. František Novotný; rozhodčí: Lukáš Husák - Filip Bollardt; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Martin Kirschner ? - Michal Novák ?; po třetinách: 2:4, 0:3, 0:2;
45:00
44:07
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B neproměnil Tomáš Turek.
35:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil František Novotný, asistoval Patrik Koníček (2:9).
34:08
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
33:40
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování hokejky.
30:24
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Marek Houska, asistoval Jakub Ších (2:8).
30:00
30:00
26:23
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval David Budáč (2:7).
24:12
Vyloučen hráč David Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
23:02
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (2:6).
18:04
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (2:5).
16:20
Vyloučen hráč Karel Štipka družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:05
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Jan Vadinský, asistoval Karel Štipka (2:4).
12:01
10:36
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Adam Šejnost bez asistence (1:3).
05:53
Vyloučen hráč Jan Vadinský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za hra ve výskoku.
03:26
03:10
02:35
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil František Novotný, asistoval Jakub Ších (0:1).
01:15
Vyloučen hráč Tomáš Turek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov B: brankář: Martin Kirschner; hráči v poli: Jan Vadinský, Martin Halberštát, Jan Krůta, David Nábělek, Vojtěch Šišma