1:1
1:0
- : -

FBC Kralupy n/V - FbC Red Dragons Hořovice 4:2
5. Lukáš Carvan, 14. Jakub Procházka, 23. Milan Kocián, 44. Filip Janouch - 5. Vítek Plešmíd, 20. Vojtěch Plecitý; rozhodčí: Lukáš Husák - Filip Bollardt; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Klingel ? - Ondřej Schmidt ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:0;
45:00
43:21
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Filip Janouch z trestného střílení (4:2).
39:42
Vyloučen hráč Vítek Plešmíd družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
36:16
Vyloučen hráč Milan Kocián družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
34:16
Vyloučen hráč Adam Kozel družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za držení.
30:00
30:00
22:42
Vyloučen hráč Dušan Valo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
22:01
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián bez asistence (3:2).
19:08
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Antonín Spal (2:2).
17:59
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
13:50
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Procházka, asistoval Adam Kozel (2:1).
04:44
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Dušan Valo (1:1).
04:30
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Ondřej Schmidt; hráči v poli: Antonín Spal, Dušan Valo, Jakub Lukavský, Lukáš Fišer, David Trejbal
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Martin Klingel; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Adam Kozel, Jakub Procházka, Milan Kocián