0:1
1:2
- : -

IBK Hradec Králové B - FbC Sokol Předměřice n/L 2:5
5. Lenka Karalová, 45. Tereza Černohousová - 11. Kristýna Jiřičná, 11. Eva Chocholoušová, 19. Eva Chocholoušová, 42. Eva Chocholoušová, 42. Natálie Novotná; rozhodčí: Daniel Suchý - Pavel Houserek; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Plachetková 16 - Lucie Pešková 10; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:2;
45:00
44:34
A máme tu konec. Děkujeme soupeřům za hru a fanouškům za fandění.
44:08
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Tereza Černohousová, asistoval Pavla Macháčková (2:5).
43:03
A máme tu další oslabení. Chocholoušová se rozčiluje, u pořadatelského stolu se nedivíme, já už bych byla vyloučena do konce utkání.
42:53
Vyloučen hráč Eva Chocholoušová družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
41:44
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Natálie Novotná, asistoval Eva Chocholoušová (1:5).
41:44
Nestíháme psát online, hra se rozjela. Předměřice tlačí, nechtějí výhru jenom 5:1. Jdou výš.
41:12
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Eva Chocholoušová, asistoval Kristýna Jiřičná (1:4).
40:08
Hvězdou zápasu je Pešková, dneska chytá neuvěřitelně.
39:00
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Hradec tlačí ale Pešková se nedá.
37:37
Timeout IBK Hradec Králové B
37:22
Černohousová trefuje branku, pro Předměřice super, že fotbalovou.
34:40
a máme tu další oslabení, holky hrají výborně. Tohle jim opravdu jde. Jedna si odfrkne a ještě hrají výborný florbal.
33:29
Vyloučen hráč Eva Chocholoušová družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
32:42
Rozehrávka Hradce ...
32:24
uf, bylo to fotbalové branky ...
30:20
Je tu třetí část, Chocholoušová to tam mydlí hlava nehlava.
30:00
30:00
29:55
Zichová bere další bodíky, tentokrát trefila golmanku do hrudi.
29:05
Novotná promáchla další gólovku, hokjeku musíš mít na zemi holka
26:47
Předměřice se rozehrávají a na Hradec tlačí. Musíme u pořadatelského stolku říci, že být na hřišti bychom nechtěly. Je to "sekaná" jak se patří.
24:14
Další zákrok Peškové. Fanoušky to nabudilo, opět o nich víme, že tady jsou.
23:56
Zichová sama před brankou, balonek neukočírovala.
22:35
Tedka Chocholoušová bežela sama na branku, soupeřka ji vzala ze zadu, bohužel to prý bylo čistý. Na pořadatelském stolku se rozezněl nechvalný protest.
20:30
Máme tu oslabení, všichni v hale ale vědí, že sokolky hrají líp v oslaben než v plným počtu. Taky to zrovna ukazují. 3/4 oslabení drží balonek Předměřice. Tak a je tu změna, Sokolky držely balonek přesných 1 minutu a 50 vteřin.
19:59
Vyloučen hráč Natálie Novotná družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra rukou.
19:00
Nejlepší hráčka ligy ukazuje své kvality. 4,43 bodů na zápas.
18:40
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Eva Chocholoušová bez asistence (1:3).
18:40
A další gól, Chocholoušová střílí další po zemi k tyči.
17:33
Nejvíce bodů zatím ale nasbírala Chocholoušová, která ji trefuje většinou nohy a ruce.
17:00
Zichová si prověřuje golmanku, střílí do helmy. To je za pět bodů!
16:00
A máme tu další část. Hradec tlačí na Předměřice, holky ale se nedají. Nahrávky většinou končí u soupeřů.
15:00
15:00
14:05
Dnešní zápas navštívili čtyři aktivní fanoušci a sedm neaktivních. Tímto je zdravíme a doufáme, že jim hlasivky neodejdou po prvním zápase.
11:15
PS: Antalová mladší dneska pomáhá domácím při pořádání, tím to ji přejeme mnoho úspěchů v Tatranu,
10:39
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Eva Chocholoušová, asistoval Lenka Antalová (1:2).
10:39
Neuběhla ani minuta a máme tam další gól. Chocholoušová střílí skákavý balonek a ten se doplížil až za brankovou čáru, nahrávala slečna Antalová starší.
10:18
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Kristýna Jiřičná, asistoval Eva Chocholoušová (1:1).
10:18
Jiřičná válí! První střela na branku a je to tam!!! Gratulujeme k dalšímu gólu, večer máš povoleno si dát další vínko
09:18
Pešková si tyčku pohlídala, krásný zákrok.
07:40
CHocholoušová + Zichová, zkusily soupeřovu golmanku, zatím bez výsledně.
06:27
Předměřice zatím běhají na hřišti jako zmatené včelky. Uvidíme jak to půjde dále. Asi by to chtělo jedno točený, na srovnání mušky.
05:11
Snad to domácí tým probudí k aktivnější a hlavně florbalovější hře.
04:35
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Lenka Karalová bez asistence (1:0).
04:35
A máme tu gól. Bohužel do Předměřické branky.
04:07
První střela na domácí Peškovou, chytla nechytatelné. A máme tu další náběh Hradce, na Peškovou si nepřijdou.
03:04
Novotná N., z domácího týmu, sama před brankou. Balonek dostala skákavý, šmejd jeden.
02:00
Rozehrávka Předměřic se nevyvedla a je tu protiútok.
00:29
A máme tu první střelu domácích, škoda byla vedle,
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové B:
00:00
Zdravím příznivce florbalu, vítám Vás u dnešního derby domácích Předměřic s IBK Hradec Králové. Doufáme, že dnešní pořádání bude bez zranění.