2:1
0:2
- : -

SK Spartak Slatiňany - IBK Hradec Králové B 2:10
28. Petra Havlíčková, 28. Anna Víchová - 4. Kateřina Klapková, 4. Michaela Hladíková, 5. Tereza Černohousová, 6. Kateřina Klapková, 6. Michaela Hladíková, 12. Kateřina Klapková, 15. Tereza Černohousová, 21. Pavla Ryklová, 44. Pavla Ryklová, 45. Denisa Kuličková; rozhodčí: Daniel Šmída - Pavel Houserek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Veronika Hejduková 25 - Nikola Plachetková 6; po třetinách: 0:7, 2:1, 0:2;
45:00
44:10
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Denisa Kuličková, asistoval Tereza Černohousová (2:10).
43:11
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Pavla Ryklová, asistoval Denisa Kuličková (2:9).
39:10
Timeout IBK Hradec Králové B
36:19
Hradec opět tlačí, soupeř se ale nechce jet tak dát. Máme tu útěk Anči ze Slatiňan. Bohužel ji doběhla hradecká obrana.
31:17
Vyloučená hráčka Hradce dává Slatiňanům šanci, dorovnat zrovna ne ale dát další branku.
30:00
30:00
29:24
Vyloučen hráč Pavla Macháčková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
27:38
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Anna Víchová, asistoval Petra Havlíčková (2:8).
27:00
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Petra Havlíčková bez asistence (1:8).
22:44
Hradec drtí Slatiňany a to pořadatelský stolek Slatinany tak chválil.
20:15
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Pavla Ryklová, asistoval Michaela Hladíková (0:8).
15:00
15:00
14:09
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Tereza Černohousová bez asistence (0:7).
11:32
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Klapková, asistoval Denisa Kuličková (0:6).
06:57
Vyloučen hráč Petra Havlíčková družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
05:12
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Michaela Hladíková, asistoval Jaroslava Novotná (0:5).
05:00
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Klapková, asistoval Pavla Ryklová (0:4).
04:17
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Tereza Černohousová, asistoval Natálie Bílková (0:3).
03:45
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Michaela Hladíková, asistoval Lenka Karalová (0:2).