4:1
3:3
- : -

HAGA Ladies Pardubice - IBK Hradec Králové B 7:6
24. Klára Havelková, 25. Veronika Lacioková, 25. Kateřina Fišerová, 29. Jana Chabadová, 38. Aneta Johnová, 39. Kateřina Krátká, 43. Anna Kunčíková - 3. Kateřina Klapková, 4. Pavla Ryklová, 30. Kateřina Klapková, 32. Lenka Karalová, 33. Kateřina Klapková, 42. Tereza Černohousová; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Karel Zachariáš; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michaela Janovská 23 - Nikola Plachetková 16; po třetinách: 0:2, 4:1, 3:3;
45:00
44:59
Střely na branku ve III.třetině Haga 8 - IBK 9.
43:37
Timeout HAGA Ladies Pardubice
42:32
Vlastní branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Anna Kunčíková (7:6).
41:20
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Tereza Černohousová, asistoval Kristýna Rejmanová (6:6).
40:26
Vyloučen hráč Lenka Kubaštová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za hra bez hokejky.
38:12
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Krátká, asistoval Kateřina Fišerová (6:5).
37:12
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Aneta Johnová, asistoval Klára Havelková (5:5).
32:22
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Klapková, asistoval Michaela Hladíková (4:5).
31:34
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Lenka Karalová, asistoval Pavla Soukupová (4:4).
31:34
Umístěnou střelou srovnává skore Lenka Karalová.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku ve II.třetině Haga 9 - IBK 9.
29:40
Teď se nám branky rozjely.
29:12
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Klapková, asistoval Denisa Kuličková (4:3).
28:26
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Jana Chabadová, asistoval Kateřina Krátká (4:2).
24:37
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Fišerová bez asistence (3:2).
24:37
A hned vzápětí Haga další přesnou střelou otáčí skore zápasu na svou stranu.
24:05
Po dvou přesných střelách máme srovnáno.
24:04
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Veronika Lacioková, asistoval Dana Zajíčková (2:2).
23:55
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Klára Havelková, asistoval Jana Chabadová (1:2).
23:10
Pája Macháčková se snažila vyvézt míček před branku Hagy, obrana jí zablokovala.
22:28
Timeout IBK Hradec Králové B
22:20
Haga je stále o trochu aktivnějším týmem.
19:52
Vyloučen hráč Karolína Boleslavová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:59
Střely na branku v I.třetině Haga 6 - IBK 11.
12:20
Haga je v posledním minutách více nebezpečnější.
08:40
Hra se nám lehce přitvrzuje a přichází i střely na branku. Ale slovy klasika, hraje se nahoru a dolů.
04:00
Po úvodní hře převážně na půlce hřiště se IBK prosazuje hned prvními střelami na branku HAgy.
03:44
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Pavla Ryklová bez asistence (0:2).
02:40
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Klapková, asistoval Kateřina Koucká (0:1).