2:2
1:0
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - HAGA Ladies Pardubice 4:2
2. Klára Zichová, 16. Eva Chocholoušová, 27. Nikola Žarnovská, 38. Eva Chocholoušová - 22. Kateřina Krátká, 29. Kateřina Fišerová; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Karel Zachariáš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hana Ryšavá 23 - Jitka Prokšová 24; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:0;
45:00
44:59
Počet střel ve 3. třetině: Pardubice: Předměřice 6:4
44:45
Pardubice hráli posledních pár chvil bez brankáře, ale Předměřice nebyly schopné prázdnou bránu trefit.
43:34
Timeout HAGA Ladies Pardubice
43:25
Hra je velice vyhrocená, oba týmy si oplácejí fauly, které nebyli zatím potrestány vyloučením.
42:42
Pardubice hrají v plném počtu. Předměřice svojí přesilovou hru nevyužily.
40:42
Vyloučen hráč Kateřina Fišerová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za hrubost.
38:52
Hráčka z Pardubic s číslem 6 končí za mantinelem, ale na střídačku odchází po svých. Rozehrávka z rohu pro Pardubice.
37:52
Vyhrocený souboj u mantinelu končí rozehrávkou Předměřic, které dávají následně gól a zvyšují skóre na 4:2.
37:38
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Eva Chocholoušová, asistoval Klára Zichová (4:2).
36:10
Pardubice rozehrávají na obrané půlce Předměřic, ale střela jde mimo bránu.
30:00
30:00
29:59
Střely v druhé části: Předměřice: Pardubice 11:13
28:05
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Fišerová, asistoval Jitka Prokšová (3:2).
26:18
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Nikola Žarnovská, asistoval Eva Chocholoušová (3:1).
21:20
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Krátká, asistoval Kateřina Fišerová (2:1).
21:20
Ze situace 1 na 0 už to konečně dopadlo.
15:53
Pardubice se snaží vyrovnat, bohužel bez výsledku.
15:41
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Eva Chocholoušová bez asistence (2:0).
15:11
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Předměřice.
15:00
15:00
14:59
Střeli v první střetině: Předměřice: Pardubice 11:8
14:25
Velice zdařilá akce Pardubic skončila lépe pro Předměřice.
10:39
Předměřice mají sice navrch, ale neproměňují šance, které by mohly skončit gólem.
09:43
Haga rozehrává na obranné polovině Předměřic, míček končí v boční síťce, kde už se o něj postarala Ryšavá.
05:06
Pardubice se derou do útoku, ale nepodařilo se jim zakončit. U míčku jsou znovu Předměřice.
04:25
Předměřice kontrolují hru a Haga se snaží ubránit dalšímu gólu.
01:08
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Klára Zichová, asistoval Eva Chocholoušová (1:0).