0:1
3:3
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko modří - ŽSK Třemošnice 3:4
15. Vojtěch Štantejský, 20. Luboš Kovář, 21. Luboš Kovář - 8. Tadeáš Oswald, 13. Václav Zadina, 20. Roman Petrus, 20. Roman Petrus; rozhodčí: Kryštof Šebetka - Filip Neumann; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký 0 - Tomáš Benda 0; po třetinách: 0:1, 3:3;
24:00
21:38
Vyloučen hráč Daniel Marek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:48
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko modří
20:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Luboš Kovář, asistoval Štěpán Šmétka (3:4).
19:44
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Roman Petrus, asistoval Tomáš Radil (2:4).
19:04
19:00
14:22
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Vojtěch Štantejský, asistoval Matěj Matoušek (1:2).
12:39
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Václav Zadina, asistoval Daniel Marek (0:2).
12:00
12:00
07:50
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald, asistoval Daniel Marek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kryštof Šebetka a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Tomáš Benda; hráči v poli: Daniel Marek, Radek Brynych, Tomáš Radil, Tadeáš Oswald, Roman Petrus