0:0
4:2
- : -

FBŠ Všestary B - FbC Sokol Předměřice n/L 5:3
8. Daniel Moravec, 36. Štěpán Novák, 38. Daniel Moravec, 43. Jan Stránský, 45. Miloš Macháček - 1. Jakub Šimůnek, 32. Jakub Šimůnek, 44. Petr Hubáček; rozhodčí: Jiří Němec - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jaromír Žák 19 - Daniel Veselý 31; po třetinách: 1:1, 0:0, 4:2;
45:00
44:50
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloš Macháček bez asistence (5:3).
43:20
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
43:20
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Bohumil Plíšek (4:3).
42:24
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Stránský, asistoval Miroslav Pešek (4:2).
37:39
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Daniel Moravec z trestného střílení (3:2).
35:22
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Štěpán Novák, asistoval Jan Jonáš (2:2).
33:21
Vyloučen hráč Petr Hubáček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
33:15
Vyloučen hráč Jan Jonáš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za bránění ve hře.
31:29
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Šimůnek, asistoval Vojtěch Fejfar (1:2).
30:00
30:00
15:00
15:00
13:48
Vyloučen hráč Dominik Trunec družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
07:14
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Daniel Moravec, asistoval Tomáš Krejsa (1:1).
00:20
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Šimůnek, asistoval Bohumil Plíšek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Němec a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Martin Suchánek, Tomáš Merta, Štěpán Novák, Miloš Macháček, Petr Kopecký