0:5
3:2
- : -

FbK Kostelec nad Orlicí - KM automatik FBK Jičín 6:11
6. Pavel Houserek, 7. Adam Jiruška, 7. Petr Černohorský, 33. Pavel Houserek, 36. Adam Jiruška, 41. Pavel Houserek - 5. Marcel Jeřábek, 10. Tomáš Matys, 15. Patrik Sytný, 15. Jan Štál, 16. Tomáš Matys, 17. Jan Štál, 22. Jan Štál, 26. Jan Štál, 26. Marcel Jeřábek, 33. Tomáš Valkoun, 40. Petr Dlouhý; rozhodčí: Jiří Němec - Lenka Jansová; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Rudolf Fenyk 12 - Matěj Kraušner 16; po třetinách: 3:4, 0:5, 3:2;
45:00
44:10
Timeout KM automatik FBK Jičín
44:10
Vyloučen hráč Ondřej Kabelka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
40:16
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Pavel Houserek, asistoval Petr Černohorský (6:11).
39:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Patrik Sytný (5:11).
38:26
Timeout FbK Kostelec nad Orlicí
35:35
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Kamil Horný (5:10).
34:24
Vyloučen hráč Pavel Houserek družstva FbK Kostelec nad Orlicí na 2 minuty za hrubost.
32:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Tomáš Matys (4:10).
32:30
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Pavel Houserek bez asistence (4:9).
30:00
30:00
25:59
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Marcel Jeřábek, asistoval Michal Schreier (3:9).
25:59
Vyloučen hráč František Novák družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
25:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval František Novák (3:8).
22:47
Vyloučen hráč Marcel Jeřábek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
21:01
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Marcel Jeřábek (3:7).
18:32
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
16:01
15:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Patrik Sytný (3:5).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Tomáš Valkoun (3:4).
14:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Patrik Sytný, asistoval Tomáš Matys (3:3).
09:22
06:50
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Petr Černohorský, asistoval Pavel Houserek (3:1).
06:15
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Pavel Houserek (2:1).
05:26
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Pavel Houserek, asistoval Adam Jiruška (1:1).
04:56
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Marcel Jeřábek, asistoval Petr Dlouhý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Němec a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích FbK Kostelec nad Orlicí: brankář: Rudolf Fenyk; hráči v poli: Kamil Horný, Pavel Houserek, Petr Černohorský, Adam Jiruška, Jakub Rajnštajn