0:0
4:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBŠ Všestary B 11:0
5. Tomáš Matys, 6. Tomáš Matys, 7. Jan Štál, 9. František Novák, 9. Petr Dlouhý, 11. Tomáš Valkoun, 11. Tomáš Matys, 32. Vojtěch Haken, 40. Michal Schreier, 42. Petr Dlouhý, 45. Tomáš Matys; rozhodčí: Jiří Němec - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Josef Hladík 10 - Jaromír Žák 19; po třetinách: 7:0, 0:0, 4:0;
45:00
44:30
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys bez asistence (11:0).
43:27
Vyloučen hráč Daniel Taneček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
41:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý bez asistence (10:0).
40:33
Vyloučen hráč Tomáš Merta družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za hrubost.
39:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Michal Schreier, asistoval František Novák (9:0).
31:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vojtěch Haken, asistoval František Novák (8:0).
30:29
Vyloučen hráč Tomáš Merta družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
15:00
15:00
10:15
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Petr Dlouhý (7:0).
10:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval František Novák (6:0).
08:46
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Patrik Sytný (5:0).
08:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Jan Klamrt (4:0).
06:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Jan Klamrt (3:0).
05:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Marek Pech (2:0).
04:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Němec a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Martin Suchánek, Tomáš Merta, Daniel Moravec, Petr Kopecký, Michael Voltr