2:2
2:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FBC Trutnov (DTJ) 7:5
5. Vít Miler, 8. Lukáš Kvaček, 10. Lukáš Kvaček, 25. Matěj Kubina, 28. Jan Mráz, 33. Petr Jiřička, 40. Lukáš Kvaček - 8. Jakub Bydžovský, 16. Jakub Davidík, 22. Petr Šťastný, 38. Jakub Davidík, 43. Matěj Strnad; rozhodčí: Jakub Březovský - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Jiří Alexij 17 - Vojtěch Grametbauer 26; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:2;
45:00
44:59
Střely po 3. třetině: domácí 11, hosté 9
42:15
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad bez asistence (7:5).
42:14
Golman Jaroměře měl podkontrolou míček, který mu, ale vypadl a Trutnovští dávají gol
39:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Matěj Freisleben (7:4).
39:21
Krásná přihrávka z obrany na Lukáše Kvačka se proměnila v nádherný gol pro domácí a zvětšují svůj náskok
37:47
Miloš Sehnoutka střílí z půlky, ale namísto bránu trefuje svého spoluhráče
37:32
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jakub Davidík, asistoval Jakub Bydžovský (6:4).
35:35
Standartní situace, kterou měli Trutnovští se nevyvedla a míček letí jak za bránu tak i za mantinel
34:50
Jaroměř už hraje na klid, drží se převážně na své půlce a nevymýšlí žádné šance
33:45
Trutnovský golman skáče z jedné strany na druhou a to hejbe jak s týmem tak s halou
32:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Jiřička, asistoval Ondřej Volný (6:3).
27:45
Vyloučen hráč David Mařáček družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nesportovní chování.
27:45
Vyloučen hráč Ondřej Ševčík družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za bránění ve hře.
27:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Jan Mráz, asistoval Petr Jiřička (5:3).
26:59
Souboje začínají být trochu agresivnější než je zdrávo
24:40
Na jaroměřské lavičce panuje tak dobrá nálada, že je slyšet až u pořadatelského stolku
24:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Matěj Kubina, asistoval Ondřej Kubeš (4:3).
23:10
Adam Karel ukázkově přeskočil snožmo mantinel a vypadá to, že se dá na atletiku
21:57
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Petr Šťastný bez asistence (3:3).
21:34
Trutnov nastoupil do druhé periody dost aktivně
18:02
Jaroměř střílí jako o život, ale je slyšet pouze cinkání tyček
15:06
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jakub Davidík, asistoval Matěj Strnad (3:2).
15:00
15:00
14:59
Střely v 1. třetině: domácí 10, hosté 7
12:26
Maskot si k nám přišel odpočnout na trestnou a vypráví nám o tom, jak se Rocky těší na to, až vstřelí branku a že Kváča nebude dělat chlebíčky
10:51
Vyloučen hráč Matěj Freisleben družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
09:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Viktor Ulip (3:1).
09:07
Domácí celek drží protihráče na jejich polovině hřiště
07:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Jan Jirka (2:1).
07:11
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jakub Bydžovský, asistoval Jakub Davidík (1:1).
06:34
Trutnovští hráči se zatím nedostali do žádné vyloženě velké šance
05:12
Maskot právě promarnil svou vteřinu slávy. Místo střely na bránu nahrál na nikoho
04:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Vít Miler, asistoval Jan Mráz (1:0).
04:40
Adam Karel neplní pokyny kapitána - kříčí na něj: ,,Pohyb, pohyb!!!" a Adam se ani nehnul
04:02
Začíná se to tady trochu řezat
02:30
Kapitán Svat neúspěšně nahrál Jiřičkovi, ale svoji chybu napravil zblokováním střely Trutnova
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Březovský a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B:
00:00
Krásné nedělní ráno vážení diváci, vítáme Vás u zápasu Královéhradecké ligy mužů, kde se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí FBC Trutnov