3:0
1:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 8:0
1. Aleš Kaválek, 2. Vojtěch Bureš, 12. Vojtěch Bureš, 14. František Donaj, 20. František Donaj, 24. Vojtěch Bureš, 30. Aleš Kaválek, 38. Jakub Divišek; rozhodčí: Jakub Březovský - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Brandon Bulis 23 - Karel Hašek 23; po třetinách: 4:0, 3:0, 1:0;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině:. domácí 11, hosté 9
43:50
Vyloučen hráč Miloš Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nesportovní chování.
40:07
Rocky chtěl nahrát patičkou, míček byl však rychlejší než jeho motorika
39:05
Po velmi velké zátěži Karlu Haškovi stoupla hladinka
37:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Divišek, asistoval Vojtěch Bureš (8:0).
35:37
Po hřišti se právě prohnalo jaroměřské stádo splašených koní, kteří bránili útok Náchoda
34:21
Pan učitel Miler poslal míček za mantinely, i když nahrávka měla být mířena na Volného
33:11
Swat nezná bolest a odráží jednu střelu za druhou
31:32
Vypadá to, že jaroměřští hráči dělají ve volném čase zednické práce. Od začátku periody jen betonují a betonují
29:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Vojtěch Bureš (7:0).
29:20
Komentář vyloučeného Ondřeje Kubeše: ,,Kdybych věděl, že za to budu vyloučenej, víc bych si to užil"
28:39
Vyloučen hráč Ondřej Kubeš družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:46
Junior Volný se nezdá. Na to že mu je tolik, kolik mu je se v mužské soutěži rozhodně neztrácí, ba naopak
26:14
Co slyším, co to vidím - cinká tyčka, Hašek leží
25:21
Náchod uklidňuje hru a spíše se snaží jen udržet svůj náskok
23:54
Maskot vřele objímá u mantinelu svého soupeře z Náchoda a jeho výraz ve tváři je nezapomenutelný
23:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jakub Divišek (6:0).
22:12
Kapitán Swat s námi u stolku slaví své 20. narozeniny!!!! Jménem klubu mu přejeme všechno nejlepší, hodně gólů a málo padajících hráčů :)
21:29
Vyloučen hráč Jan Mráz družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:50
Maskotovi skočil míček, a proto ho hodil po Jiřičkovi jako šutr
19:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil František Donaj z trestného střílení (5:0).
19:31
Komentář vyloučeného hráče Miloše Sehnoutky: ,,............"
18:41
Vyloučen hráč Miloš Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
17:30
Náchod ještě nenašel správný recept na to, jak prostřelit obranu hostí
16:20
Komentář vyloučeného hráče Matěje Kubiny: ,,Bolí mě kotník."
16:16
Vyloučen hráč Matěj Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
13:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil František Donaj, asistoval Filip Pajkrt (4:0).
12:46
Kubina se nebál jít do souboje za bránou domácích a ladnou kličkou se vymotal ze dvou hráčou
11:32
Náchodský borec nejspíš bude nominován na MS v baseballu, protože gól který právě vstřelil se vyrovná odpalu DiMaggia
11:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jakub Téra (3:0).