1:2
1:5
- : -

Florbal Primátor Náchod B - KM automatik FBK Jičín 4:8
8. František Donaj, 14. František Donaj, 26. David Kocián, 43. Jan Světlík - 7. Tomáš Valkoun, 17. Tomáš Valkoun, 25. František Novák, 32. Tomáš Valkoun, 33. Michal Schreier, 42. Jan Štál, 42. František Novák, 44. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Ondráček; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 14 - Jan Kraus 27; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:5;
45:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 11, Jičín 8
45:00
Střely celkem: Náchod 31, Jičín 19
45:00
43:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun bez asistence (4:8).
42:55
Vyloučen hráč František Novák družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
42:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Světlík, asistoval Jiří Juhász (4:7).
41:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Jan Štál (3:7).
41:06
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval František Novák (3:6).
39:05
Timeout Florbal Primátor Náchod B
35:52
Vyloučen hráč Marcel Jeřábek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
34:32
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování hokejky.
32:12
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Michal Schreier, asistoval Patrik Sytný (3:5).
31:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Jan Klamrt (3:4).
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Náchod 13, Jičín 5
30:00
27:50
Vyloučen hráč Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra rukou.
25:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kocián, asistoval Jan Čečetka (3:3).
24:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil František Novák bez asistence (2:3).
16:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Patrik Sytný (2:2).
15:00
15:00
Střely v první třetině: Náchod 7, Jičín 6
15:00
14:51
Vyloučen hráč František Novák družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
13:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil František Donaj, asistoval Jan Čečetka (2:1).
07:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil František Donaj, asistoval Jakub Divišek (1:1).
07:06
Vyloučen hráč Aleš Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
06:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Michal Schreier (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Luboš Minář, Jakub Divišek, František Donaj, Jan Čečetka, David Kocián