0:1
5:0
- : -

FbK Kostelec nad Orlicí - 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY 10:4
5. Adam Jiruška, 9. Adam Jiruška, 10. Pavel Houserek, 11. Jakub Rajnštajn, 13. Adam Jiruška, 39. Adam Jiruška, 42. Petr Černohorský, 43. Petr Černohorský, 45. Jakub Rajnštajn, 45. Jakub Rajnštajn - 4. Petr Kunc, 6. Lukáš Hůlka, 15. Jan Brokeš, 20. Jan Fremuth; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Rudolf Fenyk 11 - Miroslav Greguš 8; po třetinách: 5:3, 0:1, 5:0;
45:00
44:55
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval Adam Jiruška (10:4).
42:51
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Petr Černohorský, asistoval Adam Jiruška (8:4).
42:51
Nádherná souhra dvou kosteleckých kanonýrů a teď už je opravdu rozhodnuto
41:18
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Petr Černohorský, asistoval Vítězslav Chmelař (7:4).
41:18
Kostelec asi definitivně rozhoduje o osudu dnešního utkání. Krásná střela Petra Černohorského, která vymetla i ty poslední pavučinky, co v brance Rokytnice ještě zbyly
39:36
Hosté se ještě nevzdávají. Začínají využívat své množstevní převahy
38:17
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Petr Černohorský (6:4).
38:17
Kostelec využívá přesilovku a Rokytnice to už bude mít velmi těžké
37:50
Vyloučen hráč Lukáš Hůlka družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:24
Kostelec nachází poslední zbytky sil a usadil se v útočném pásmu
34:51
Mikulecký se ocitl sám před brankářem, ale utekl mu míček a k zakončení se nedostal
32:33
Rokytnice přečkala toto oslabení a ještě živí naději na obrat
31:57
Po kontroverzním střetu se dostal do úniku Jiruška, gólmana Rokytnice ale nepřekonal
30:30
Vyloučen hráč Jan Brokeš družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za hra na zemi.
30:30
Tuto snahu jim ale hned komplikuje dvouminutový trest
30:01
Začíná nám třetí třetina, která bude ve znamení snahy Rokytnice otočit dnešní utkání
30:00
30:00
29:15
Dnešnímu utkání přihlíží 6 věrných fanoušků
27:07
Rokytnice se velmi snaží o vyrovnání. Zatím ale selhávají na kompaktní obraně domácích
25:38
Kostelecký "McDavid" znovu ukázal své dovednosti, obránci Rokytnice si ho ale dokázali pohlídat
24:32
Kostelec se snaží hrát především na dlouhé přihrávky, nicméně ne vždy se jim to podaří a očividně domácím docházejí síly
19:19
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Jan Fremuth, asistoval Lukáš Hůlka (5:4).
19:19
Rokytnice je momentálně jednoznačně aktivnějším týmem a jejich útočná aktivita nakonec vyústila vstřelením branky
16:40
Kostelec se na chvíli usadil na útočné polovině, ale jeho snaha končí útočným faulem
15:25
Druhá třetina začíná útočným tlakem Rokytnice
15:00
15:00
14:03
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Jan Brokeš, asistoval Petr Kunc (5:3).
14:03
To je zatím opravdu smolný zápas pro Jana Zahradníčka. Míček se od něho znovu odrazil a je to už jeho druhý vlastní gól. Dnes není očividně ve své kůži
13:29
Hosté se snaží alespoň snížit do konce první třetiny
12:23
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Vítězslav Chmelař (5:2).
12:23
Nicméně přichází rychlý protiútok Kostelce a skóre se znovu mění
12:00
Rokytnice se znovu dostává do hry a ohrožuje branku Kostelce
11:05
Kostelec se dostával do dobré příležitosti, ale přihrávka Kamila Horného nenašla spoluhráče
10:11
09:20
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Pavel Houserek, asistoval Adam Jiruška (3:2).
09:20
Krásná střela v podání veterána a legendy týmu Pavla Houserka do horního růžku brány
08:52
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Kamil Horný (2:2).
08:30
Kostelečtí byli sevřeni v obranném pásmu, ale zachraňuje je útočný faul Rokytnice
06:40
Velmi dobrá práce Kamila Horného v obraně a domácí se osvobozují
06:33
Vyloučen hráč Petr Černohorský družstva FbK Kostelec nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
05:25
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Lukáš Hůlka, asistoval Václav Hanus (1:2).
05:25
Bohužel přichází smolná vlastní branka do sítě Kostelce
04:19
03:41
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Petr Kunc, asistoval Jakub Rykr Šindelář (0:1).
03:23
Hosté jsou v plném počtu
02:00
Domácí kombinují na útočné polovině a snaží se dostat do dobré střelecké příležitosti.
01:23
Vyloučen hráč Tomáš Chlumecký družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za blokování hokejky.