6:1
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod C - FbK Kostelec nad Orlicí 14:3
1. Josef Čejpa, 7. František Donaj, 9. Josef Čejpa, 13. Tomáš Poupa, 14. Marek Libřický, 21. Tomáš Poupa, 24. Marek Libřický, 25. Tomáš Poupa, 26. Petr Čiháček, 28. Luboš Minář, 30. Tomáš Poupa, 41. František Donaj, 44. Tomáš Poupa, 45. Tomáš Poupa - 29. Adam Jiruška, 35. Adam Jiruška, 37. Jakub Rajnštajn; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Mareš 11 - Rudolf Fenyk 7; po třetinách: 5:0, 6:1, 3:2;
45:00
44:59
A to je ode mě pro dnešek všechno. Děkuji Vám za pozornost a přeji krásný zbytek neděle.
44:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Tomáš Poupa, asistoval František Donaj (14:3).
43:50
43:07
Zápas se v poklidu dohrává.
40:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil František Donaj, asistoval Tomáš Poupa (12:3).
39:18
Chmelař právě orazítkoval horní tyč!
37:27
Potyčku u náchodské střídačky hbitě uklidnili rozhodčí.
36:32
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval Adam Jiruška (11:3).
34:35
Kostelecký Jiruška alespoň sbírá potřebné body do tabulky produktivity.
34:34
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška bez asistence (11:2).
34:10
Frustraci teď názorně ukázal Houserek, po nepovedené střele smutně sklopil hlavu a odešel střídat.
32:08
Tempo hry výrazně upadlo. Je vidět, že o osudu zápasu mají oba týmy jasno.
30:01
Velké poděkování patří 10 divákům,kteří i za tohoto stavu zůstali v hledišti.
30:00
30:00
29:27
29:27
Teď padá jeden gól za druhým. Hra se velmi otevřela.
28:42
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Lukáš Jirásek (10:1).
27:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Luboš Minář, asistoval Jan Macháček (10:0).
27:23
A Luboš Minář právě čepuje desítku Antonína.
26:18
Vyloučen hráč Jiří Janeček družstva FbK Kostelec nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
25:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Petr Čiháček, asistoval Josef Čejpa (9:0).
25:54
Toto nevypadá ale vůbec dobře. Desítka je blízko.
24:58
23:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Marek Libřický, asistoval Petr Dušek (7:0).
23:10
Skóre je nyní už 7:0! Kostelec se nesmí vzdát, neradi bychom totiž viděli přistát na hrací ploše dres některého z nespokojených fanoušků
20:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Luboš Minář (6:0).
20:57
Náchod navyšuje své vedení a na hráčích Kostelce je již patrná frustrace.
19:30
Miláček místních fandů Kamil Horný mířil do odkryté branky. Jeho střela se bohužel zastavila na náchodském obránci.
18:00
Lukáš Jirásek byl v obrovské šanci, kterou ale neproměnil
15:00
15:00
14:55
Vyloučení kostelecké hvězdy Jirušky jenom dokresluje zmar místního týmu.
14:51
Vyloučen hráč Adam Jiruška družstva FbK Kostelec nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
13:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Marek Libřický, asistoval Josef Čejpa (5:0).
13:09
5:0 a začíná se ozývat pískot diváků (i štěkot).
12:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Jan Macháček (4:0).
12:16
A je tu čtvrtý gól Náchoda. Poupa využil přihrávky od Macháčka. Začíná se rýsovat debakl!
11:30
Kanonýr z prvního zápasu Jiruška zatím není příliš vidět. Nahradit se ho svými akcemi snaží zkušený Houserek, nicméně dosud neúspěšně.
08:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Petr Čiháček (3:0).
08:37
Kostelec svou přesilovku zatím nevyužil a dokonce v ní inkasuje! To už vypadá zle.
08:16
Vyloučen hráč Petr Dušek družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
06:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil František Donaj bez asistence (2:0).
06:07
Nenápadná střela z otočky končí za zády gólmana Fenyka.
05:15
Kostelec bojuje o vyrovnání, nicméně žádná z šancí se neujala.
03:00
U Kostelce evidujeme jednu změnu v sestavě. Smolaře z prvního zápasu Jana Zahradníčka nahradil Lukáš Jirásek.
00:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Zdeněk Dítě (1:0).