1:2
1:1
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FbK Kostelec nad Orlicí 4:6
8. Matěj Strnad, 10. Marek Matěják, 19. Jan Valášek, 41. Marek Matěják - 5. Adam Jiruška, 6. Jakub Rajnštajn, 7. Jakub Rajnštajn, 16. Adam Jiruška, 27. Jakub Rajnštajn, 41. Adam Jiruška; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Grametbauer 9 - Rudolf Fenyk 26; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:1;
45:00
40:58
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Marek Matěják bez asistence (4:6).
40:05
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška z trestného střílení (3:6).
37:42
Timeout FbK Kostelec nad Orlicí
30:00
30:00
26:39
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval Adam Jiruška (3:5).
18:22
Vyloučen hráč Jakub Davidík družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:01
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jan Valášek bez asistence (3:4).
15:29
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Jakub Rajnštajn (2:4).
15:00
15:00
09:38
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Marek Matěják, asistoval Daniel Vymlátil (2:3).
07:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad bez asistence (1:3).
06:30
05:17
04:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Kostelec nad Orlicí: brankář: Rudolf Fenyk; hráči v poli: Kamil Horný, Pavel Houserek, David Janeček, Adam Jiruška, Jakub Rajnštajn