3:0
3:1
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBŠ Všestary B 7:2
1. Aleš Kaválek, 16. David Kocián, 23. David Kocián, 28. Tomáš Zíbr, 33. Filip Geisler, 38. Aleš Kaválek, 39. Filip Geisler - 7. Vít Svoboda, 35. Tomáš Merta; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Daniel Němeček 19 - Jaromír Žák 25; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:1;
45:00
39:05
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
38:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Filip Geisler, asistoval Martin Kováčik (7:2).
37:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Tomáš Poupa (6:2).
34:45
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Tomáš Merta, asistoval Miloš Macháček (5:2).
32:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Filip Geisler, asistoval Tomáš Zíbr (5:1).
30:00
30:00
27:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval Filip Geisler (4:1).
25:27
Vyloučen hráč Vít Svoboda družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nesportovní chování.
22:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kocián, asistoval Filip Geisler (3:1).
15:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kocián bez asistence (2:1).
15:00
15:00
11:02
Vyloučen hráč Michael Voltr družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za hrubost.
10:07
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost.
10:07
Vyloučen hráč Josef Janeček družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za hrubost.
06:24
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Miloš Macháček (1:1).
05:41
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil Aleš Kaválek.
00:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Jonáš, Josef Janeček, Jan Stránský, Daniel Moravec, Miloslav Kaplan