2:3
5:1
- : -

FBŠ Všestary B - FBC Trutnov (DTJ) 10:6
4. Jan Stránský, 14. Jan Jonáš, 15. Miloš Macháček, 26. Vít Svoboda, 29. Tomáš Merta, 33. Jan Volenec, 36. Miloš Macháček, 40. Miloš Macháček, 44. Vít Svoboda, 45. Jan Stránský - 1. Daniel Vymlátil, 6. Marek Matěják, 18. Marek Matěják, 19. Martin Nejezchleba, 27. Jakub Davidík, 43. Jakub Davidík; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 3:1 + Jan Valášek 5; využití: 1:2; diváků: 19; zásahy brankářů: Jaromír Žák 26 - Vojtěch Grametbauer 19; po třetinách: 3:2, 2:3, 5:1;
45:00
44:43
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Stránský, asistoval Miloš Macháček (10:6).
43:11
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Martin Suchánek (9:6).
42:19
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jakub Davidík, asistoval Matěj Strnad (8:6).
39:19
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jan Stránský (8:5).
35:08
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jan Jonáš (7:5).
32:58
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Volenec, asistoval Martin Suchánek (6:5).
30:00
30:00
28:00
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Tomáš Merta, asistoval Miloš Macháček (5:5).
26:20
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jakub Davidík, asistoval Daniel Vymlátil (4:5).
26:11
Vyloučen hráč Tomáš Krejsa družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nesportovní chování.
26:11
Vyloučen hráč Marek Matěják družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nesportovní chování.
25:06
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Jan Volenec (4:4).
24:41
Vyloučen hráč Jan Jonáš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:40
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Nejezchleba, asistoval Petr Šťastný (3:4).
17:59
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Marek Matěják, asistoval Daniel Vymlátil (3:3).
17:56
Vyloučen hráč Michael Voltr družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:50
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloš Macháček, asistoval Martin Suchánek (3:2).
13:12
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Jonáš, asistoval Miloš Macháček (2:2).
10:09
Vyloučen hráč Jan Valášek družstva FBC Trutnov (DTJ) na 5 minut za nedovolené vrážení.
05:12
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Marek Matěják, asistoval Petr Hepnar (1:2).
03:03
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Stránský, asistoval Daniel Moravec (1:1).
00:31
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Daniel Vymlátil bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Jonáš, Josef Janeček, Daniel Moravec, Miloslav Kaplan, Jan Stránský