0:6
0:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 0:13
3. Petr Lesák, 6. Jan Novák, 8. Lukáš Matějka, 18. Jan Novák, 21. Petr Lesák, 24. Kryštof Šebetka, 24. Jan Novák, 26. Jiří Unzeitig, 28. Jiří Unzeitig, 32. Jan Vácha, 33. Adam Drahoš, 41. Petr Lesák, 45. Marek Cifra; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 21 - Jan Žufánek 16; po třetinách: 0:3, 0:6, 0:4;
45:00
44:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Marek Cifra, asistoval Lukáš Matějka (0:13).
42:58
Vyloučen hráč Matěj Horký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:34
Timeout TJ Sokol Jaroměř
40:09
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Jiří Unzeitig (0:12).
38:26
Vyloučen hráč Adam Karel družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
32:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Drahoš, asistoval Jan Novák (0:11).
31:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vácha, asistoval Petr Lesák (0:10).
30:00
30:00
27:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Marek Cifra (0:9).
25:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Lukáš Matějka (0:8).
24:15
Vyloučen hráč Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Lukáš Ivanjuk (0:7).
23:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kryštof Šebetka, asistoval Jan Vácha (0:6).
20:40
17:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Marek Cifra (0:4).
15:00
15:00
07:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Kryštof Šebetka (0:3).
05:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák bez asistence (0:2).
02:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Jan Žufánek; hráči v poli: Lukáš Matějka, Jiří Unzeitig, Marek Cifra, Jan Vácha, Petr Lesák